Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Link4 wprowadza nowy wariant w autocasco: naprawy w nieautoryzowanych warsztatach

Nowością jest też możliwość skorzystania z pojazdu zastępczego do 7 dni, w trakcie naprawy samochodu

Link4 wprowadziło zmiany do swojej oferty ubezpieczeń komunikacyjnych. Pojawił się nowy wariant autocasco, a także opcja korzystania z auta zastępczego w trakcie naprawy.

Przeczytajcie także: Quantee pracuje nad dużym kontraktem w Europie

Nowy wariant AC, o nazwie Warsztat, dołącza do wcześniejszych Kosztorys i ASO. Najważniejsze różnice w poszczególnych wariantach dotyczą sposobu i miejsca naprawy. W wariancie Kosztorys wypłata odszkodowania – tak jak do tej pory – dokonywana jest na podstawie kosztorysu sporządzonego przez Link4, a klient sam, korzystając z gotówki od ubezpieczyciela, naprawia samochód. Wariant ASO daje klientowi możliwość naprawy uszkodzonego pojazdu w autoryzowanej stacji obsługi. Nowy wariant jest opcją pośrednią – korzystający z niego klient może zlikwidować szkodę bezgotówkowo w każdym warsztacie nieautoryzowanym. Ubezpieczyciel pokryje rachunek za naprawę, z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych Q (a więc sygnowanych logotypem producenta części, bez logo marki pojazdu). Oferta Warsztat jest kierowana szczególnie do właścicieli aut nieco starszych, już poza okresem gwarancji, w przypadku których nie jest wymagana obsługa warsztatów autoryzowanych.

Przeczytajcie także: Telematyka znów w polu zainteresowań ubezpieczycieli

W ramach wprowadzanych właśnie zmian ubezpieczyciel zdecydował się też zrezygnować z dotychczas obowiązującego minimalnego limitu wartości szkody, wynoszącego 500 zł. Klient może zawnioskować o odszkodowanie nawet za najmniejszą możliwą szkodę.

Dodatkowo przy wariantach Warsztat i ASO wprowadzona zostaje – za dodatkową składką – opcja skorzystania z samochodu zastępczego w trakcie naprawy szkody, będącej skutkiem zdarzenia objętego ubezpieczeniem AC. Ubezpieczyciel pokryje koszt wynajmu na okres do 7 dni kalendarzowych.

KATEGORIA
UBEZPIECZENIA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies