Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Otomoto kusi dopłatą 1300 zł do ubezpieczenia OC przy zakupie auta na kredyt. To efekt współpracy z Punktą i Cofidis

Klient, który przy zakupie auta skorzysta z kredytu na kwotę 18-100 tys. zł od Cofidis, dostanie voucher w wysokości 1300 zł do wykorzystania w porównywarce Punkta

Otomoto Pay nawiązało współpracę z porównywarką ubezpieczeń Punkta i firmą Cofidis, udzielającą kredytów. Podmioty postanowiły wspólnie zaoferować dopłaty w kwocie do 1300 zł do ubezpieczenia samochodu kupowanego na kredyt w ramach Otomoto Pay. Z wyliczeń Punkty wynika, że z uwagi na aktualny poziom cen ubezpieczeń firmy całkowicie sfinansują polisę OC nawet 96 proc. klientów kwalifikujących się do skorzystania z oferty.

Przeczytajcie także: Unilink wprowadza miesięczne raty z insurtechem HiPRO

Propozycję pokrycia kosztu ubezpieczenia otrzymają wszyscy klienci, którzy skorzystają z kredytu na samochód o wartości od 18 tys. do 100 tys. zł od Cofidis. Przy zakupie auta ze wsparciem w postaci finansowania z Otomoto Pay klient otrzyma voucher o wartości 1300 zł na zakup ubezpieczenia za pośrednictwem Punkty. Będzie mógł go wykorzystać w ciągu 90 dni. Przy droższych polisach OC, albo gdy klient zdecyduje się także na polisę AC, będzie mógł wykorzystać voucher do pełnej kwoty. Nadwyżkę ponad kwotę 1300 zł ureguluje za pomocą szybkiej płatności, płatności odroczonej lub włączy do rat za samochód. Oferta jest ograniczona czasowo – obowiązuje do końca lipca tego roku.

Przeczytajcie także: Trasti wytrenowało bota do sprzedaży ubezpieczeń

Otomoto Pay to narzędzie zintegrowane z Otomoto, popularną platformą z ogłoszeniami motoryzacyjnymi. O jego wprowadzeniu mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl pod koniec 2022 r. Dzięki temu rozwiązaniu klient może skorzystać z oferty kredytowej od jednej z ponad 20 instytucji finansowych oraz banków i uzyskać w trybie online finansowanie na zakup pojazdu jeszcze przed samym dokonaniem transakcji. Dodatkowo Otomoto Pay umożliwia włączenie do raty kredytu na samochód należności za ubezpieczenie na nieprzewidziane naprawy, a teraz – po zacieśnienie współpracy z multiagencją Punkta, także na OC i AC kupionego pojazdu.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies