Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Credit Agricole szykuje ofertę dla dzieci. Konto dla Ciebie Junior pojawi się w najbliższych miesiącach

Ofertę dla dzieci poniżej 13 r.ż. w tym roku mają przedstawić również Alior, ING, VeloBank i Santander

Credit Agricole szykuje się do wprowadzenia kont dla dzieci poniżej 13 r.ż. Można zakładać, że nowe rachunki będą funkcjonowały pod nazwą Konto dla Ciebie Junior. Bank zgłosił bowiem do Urzędu Patentowego wniosek o zastrzeżenie znaku słowno-graficznego, który prezentuje się następująco:

Przeczytajcie także: IKO zlokalizuje strefę parkowania

Na razie bank nie zdradza żadnych szczegółów dotyczących kształtu oferty. Serwisowi cashless.pl udało się jedynie dowiedzieć, że może z nią wystartować już w pierwszym kwartale tego roku. Tym samym Credit Agricole dołączy do instytucji, które proponują usługi dla najmłodszych klientów. O tym, kto już teraz znajduje się w tym gronie oraz co ma do zaproponowania, przeczytacie w tekście: Bankowość dla najmłodszych. Zobaczcie, które banki oferują karty dla dzieci poniżej 13 roku życia. Jednocześnie warto odnotować, że tę grupę wiekową na celownik wzięło również kilka innych banków, które szykują się do przedstawienia swojej oferty. Mowa o Alior Banku, VeloBanku, Santanderze i ING.

Przeczytajcie także: Alior ułatwia zakładanie firmy

Dzieci to niejedyna grupa klientów, dla której Credit Agricole szykuje nowości. Wczoraj w serwisie cahsless.pl mogliście przeczytać o tym, że bank tworzy również ofertę dla segmentu "prime". Tym mianem określa młodych specjalistów z ponadprzeciętnymi dochodami. Zaproponuje im rachunek osobisty, obudowany dodatkowymi usługami.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies