Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
mBank wprowadza zmiany w serwisie transakcyjnym. Ma być podobny do aplikacji mobilnej

Przeprowadzone obecnie zmiany dotyczą m.in. sekcji ustawień

mBank poinformował o zmianach w serwisie transakcyjnym. Bank wprowadził w nim nowe funkcje i zmienił jego wygląd. Odświeżono m.in. sekcję ustawień. Instytucja jest zdania, że dzięki temu od teraz łatwiej będzie znaleźć potrzebne opcje oraz istotne informacje.

Przeczytajcie także: Problemy klientów Curve

W sekcji ustawień zmieniono kolejność wyświetlanych tematów i wprowadzono bardziej czytelne kategorie. Przede wszystkim zaś wyróżniono sekcję bezpieczeństwo, dzięki czemu dobrze widoczne stały się istotne funkcje: blokada karty, jej zastrzeżenie (a także zastrzeżenie dokumentu) czy zmiana hasła.

Bank podaje też, że w sekcji ustawień nadal będzie można np. ustawić limity przelewów, wybrać sposób logowania do banku czy produkty, które będą widoczne na pulpicie.

Jednocześnie instytucja zaznaczyła, że działania te mają na celu upodobnienie serwisu transakcyjnego do aplikacji mobilnej, w której wygląd ustawień zmieniono w ubiegłym roku. W efekcie klientom ma być łatwiej poruszać się po obu sposobach dostępu do bankowości online.

Przeczytajcie także: Credit Agricole uruchamia Strefę Biznesu

Na koniec warto przypomnieć, że niebawem odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i kolejny raz przedsięwzięcie będzie wspierał mBank. Jego klienci mogą m.in. pobrać specjalną wersję aplikacji mobilnej. Po zaktualizowaniu apki użytkownik może aktywować okolicznościową grafikę pulpitu aplikacji (w każdej chwili można to wyłączyć). Dodatkowo klikając w serce widoczne w apce po zalogowaniu można wesprzeć cele WOŚP. Za każdego klienta, który kliknie serce, mBank przekaże z własnych środków na konto fundacji 1 zł.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies