Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Credit Agricole uruchamia Strefę Biznesu, czyli platformę do zarządzania finansami dla firm

W nowym serwisie Credit Agricole użytkownicy znajdą nie tylko produkty bankowe, ale także m.in. leasingowe czy księgowość

Bank Credit Agricole wraz ze spółkami z Grupy EFL (oferują usługi finansowe dla firm) uruchamia serwis internetowy Strefa Biznesu. Mogą z niego korzystać przedsiębiorcy. W pierwszej kolejności są to nowi klienci CA w Polsce, a od końca stycznia dostęp do platformy będą uzyskiwać także przedsiębiorcy posiadający już relacje z francuską grupą. Proces udostępniania Strefy Biznesu ma potrwać kilka tygodni.

Przeczytajcie także: Nest Bank ułatwia zdalne zakładanie kont

Bank wyjaśnia, że Strefa Biznesu powstała z myślą o osobach prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz rolnikach prowadzących indywidualne gospodarstwa rolne. Ma to być serwis zawierający przeróżne usługi i produkty, z których tacy klienci korzystają. Mowa jest m.in. o ofercie bankowej (w tym o kredytach) czy leasingowej na nowe i używane pojazdy, maszyny, sprzęt biurowy i elektronikę.

W Strefie Biznesu znalazła się także Księgowość dla Biznesu, umożliwiająca m.in. wystawianie i archiwizowanie faktur oraz rozliczanie podatków. Użytkownicy platformy mogą też skorzystać z podpisu kwalifikowanego czy zamówić terminale do obsługi płatności bezgotówkowych.

Przeczytajcie także: Wystartowała platforma wymiany informacji o smishingu

Aby wejść do serwisu, nowi klienci muszą zainstalować aplikację CA24 Mobile. Do wyboru są dwie ścieżki. Pierwsza opcja Rozwijaj biznes pozwala na utworzenie loginu i hasła do Strefy Biznesu poprzez identyfikację na podstawie cech biometrycznych (odcisk palca lub selfie). Klient będzie mógł korzystać ze wszystkich usług dodatkowych nawet bez zakładania konta bankowego.

Druga opcja to Załóż konto firmowe, dzięki której klient może założyć firmowy rachunek z dostępem do Strefy Biznesu. Ten wybór umożliwia korzystanie z pełnego wachlarza produktów i usług oferowanych za pośrednictwem platformy.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies