Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao nagradza dzieci i ich rodziców. Do zgarnięcia są punkty w programie Bezcenne Chwile oraz pieniądze

Nagrody finansowe powinny trafić na konta nieletnich do końca marca 2024 roku

Pekao przygotował promocje dla dzieci oraz rodziców. Do zgarnięcia są w nich nagrody finansowe oraz punkty w programie Bezcenne Chwile. To kolejna odsłona akcji Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom.

Warunki, jakie należy spełnić, aby otrzymać nagrodę, zależą od wieku dziecka. W przypadku najmłodszych (poniżej 6 lat) wystarczy otworzyć Konto Przekorzystne i zapisać dziecko do promocji do końca stycznia 2024 roku. Na rachunku musi być ponad 200 zł w dniu 29 lutego.

Przeczytajcie także: Nowe płatności mobilne dla klientów BPS

Starszym dzieciom, do 12 lat, należy założyć Pakiet PeoPay Kids, na który składają się Konto Przekorzystne, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb, karta Mastercard PeoPay Kids i aplikacja PeoPay Kids. Dziecko trzeba zapisać do promocji do końca stycznia. Ponadto, do 29 lutego 2024 przyszłego roku, młody klient musi zalogować się do aplikacji PeoPay Kids i zapłacić min. 3 razy kartą lub Blikiem.

W przypadku nastolatków (13-17 lat) konieczne jest otwarcie Konta Przekorzystnego z kartą Mastercard Debit FX i aplikacją PeoPay. Także i w tym przypadku trzeba zapisać dziecko do promocji jeszcze w styczniu. Nieletni klient musi też zalogować się do aplikacji PeoPay i zapłacić min. 3 razy kartą lub Blikiem do 29 lutego 2024 roku.

Przeczytajcie także: ING rozszerza opcje finansowania w bramce imoje

Jeżeli powyższe warunki zostaną spełnione, bank przyzna nagrodę: 150 zł. Środki będą wpłacone na rachunek do 31 marca 2024 roku. Jednocześnie warto dodać, że Pekao oferuje też promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Mój Skarb: 6,5 proc. w skali roku do 5 tys. zł przez 5 miesięcy od dnia otwarcia konta. Promocja obowiązuje do 8 stycznia 2024 r.

Instytucja informuje też, że rodzic, który założy dziecku konto i kartę z wizerunkiem gamingowym, może otrzymać 8 tys. punktów w programie Bezcenne Chwile. Wystarczy do 15 stycznia spełnić odpowiednie warunki. Pierwszym jest założenie pakietu PeoPay Kids lub Konta Przekorzystnego (w zależności od wieku dziecka). Drugi polega na wykonaniu minimum pięciu płatności kartą Mastercard zapisaną do programu Bezcenne Chwile w ciągu 30 dni od zawarcia umowy.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies