Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Worldline zaoferował wirtualne kasy fiskalne na urządzenia mobilne

Partnerstwo Worldline z Wirtualnymi Kasami Fiskalnymi ułatwia instalację na jednym smartfonie terminala aplikacyjnego i cyfrowej kasy

Worldline poinformował, że jego klienci mogą zakupić aplikację opracowaną przez spółkę Wirtualne Kasy Fiskalne. Narzędzie łączy w sobie funkcję kasy oraz drukarki fiskalnej i nie wymaga stosowania tradycyjnych urządzeń – wystarczy np. smartfon z platformą Android.

Przeczytajcie także: Rachunki dla najmłodszych w ING

Firma WKF obecnie oferuje dwa rozwiązania: kasę o zastosowaniu ogólnym i specjalne rozwiązanie dla maszyn vendingowych oraz myjni samochodowych. Oba zostały dopuszczone do użytku przez Główny Urząd Miar, o czym mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl. Z wirtualnych kas fiskalnych obecnie mogą korzystać podmioty z kilku segmentów: gastronomii, hotelarstwa, komunikacji miejskiej, a także firmy taksówkarskie i przeprowadzkowe czy te handlujące węglem.

Przeczytajcie także: Mastercard wprowadza na rynek Shopping Muse

Aplikację od rodzimej spółki WKF można zintegrować z apką Worldline Tap on Mobile, z pomocą której płatności przyjmuje się na urządzeniu mobilnym, np. smartfonie. Worldline, czyli jeden z największych na świecie graczy na rynku terminali płatniczych, rozwija usługę aplikacyjną z pomocą warszawskiego fintechu Softpos.eu.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies