Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ranking największych polskich firm branży płatniczej 2023 już jest. Zapraszamy do lektury

Tegoroczny ranking to już trzecia edycja projektu zapoczątkowanego przez cashless.pl w 2021 r.

Redakcja serwisu cashless.pl zaprasza do lektury trzeciej edycji rankingu 100 największych polskich firm branży płatniczej. Raport z rankingiem głównym, a także kilkoma zestawieniami pomocniczymi został opublikowany w serwisie cashless.pl. Wystarczy kliknąć w banner znajdujący się poniżej:

W raporcie znajdziecie także wypowiedzi uznanych w branży płatniczej ekspertów oraz wywiady z managerami zmieniającymi krajobraz polskich płatności.

Przeczytajcie także: Oto najbardziej bezgotówkowe miasta w Polsce

Przypomnę, że podczas pracy nad rankingiem pod uwagę wzięliśmy spółki prawa handlowego uwzględnione w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz inne podmioty gospodarcze, które działają w szeroko pojętej branży płatniczej. Wśród nich znalazły się m.in. krajowe instytucje płatnicze, małe instytucje płatnicze, operatorzy terminali płatniczych, integratorzy płatności internetowych, podmioty obsługujące przekazy krajowe i międzynarodowe, operatorzy płatności mobilnych i zdalnych, itp.

Przeczytajcie także: Zobaczcie jak wygląda Mapa polskiego fintechu 2023

W przypadku braku aktualnych danych finansowych w KRS staraliśmy się kontaktować z wybranymi podmiotami bezpośrednio. Firmy zainteresowane wzięciem udziału w naszym rankingu mogły też zgłaszać się do nas bezpośrednio w odpowiedzi na zaproszenia publikowane regularnie w serwisie cashless.pl. Ranking w możliwie największym stopniu pokazuje więc rzeczywistą sytuację w polskich płatnościach.

Projekt, jako partnerzy główni, zdecydowały się wesprzeć takie instytucje jak: Przelewy24, ITCARD, Santander Bank Polska oraz Walutomat.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies