Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ranking 100 największych polskich firm branży płatniczej. Premiera już w poniedziałek

Raport z rankingiem będzie można pobrać bezpłatnie ze strony cashless.pl

Już w najbliższy poniedziałek w serwisie cashless.pl opublikujemy najnowszy Ranking 100 największych polskich firm branży płatniczej. To już trzecia edycja projektu zapoczątkowanego przez redakcję w 2021 r. Raport zawierający, oprócz rankingu głównego, także zestawienia dodatkowe, wypowiedzi specjalistów i wywiady z ekspertami będzie można pobrać na stronie cashless.pl.

Przeczytajcie także: Aplikacje polskich banków mają 23 mln użytkowników

Przypomnę, że podczas pracy nad rankingiem pod uwagę wzięliśmy spółki prawa handlowego uwzględnione w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz inne podmioty gospodarcze, które działają w szeroko pojętej branży płatniczej. Wśród nich znalazły się m.in. krajowe instytucje płatnicze, małe instytucje płatnicze, operatorzy terminali płatniczych, integratorzy płatności internetowych, podmioty obsługujące przekazy krajowe i międzynarodowe, operatorzy płatności mobilnych i zdalnych, itp.

Przeczytajcie takaże: ING wprowadzi rachunek dla dzieci w wieku poniżej 13 lat

W przypadku braku aktualnych danych finansowych w KRS staraliśmy się kontaktować z wybranymi podmiotami bezpośrednio. Firmy zainteresowane wzięciem udziału w naszym rankingu mogły też zgłaszać się do nas bezpośrednio w odpowiedzi na zaproszenia publikowane regularnie w serwisie cashless.pl. Ranking w maksymalnym stopniu pokazuje więc rzeczywistą sytuację w polskich płatnościach.

Projekt, jako partnerzy główni, zdecydowały się wesprzeć takie instytucje jak: Przelewy24, ITCARD, Santander Bank Polska oraz Walutomat.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies