Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Wystartował sklep taponmobile.com. Znajdziecie tam smartfony z aplikacją Worldine Tap on Mobile

Sklep jest efektem współpracy Worldline, Vescom oraz Samsunga

Worldline poinformował o powstaniu sklepu internetowego taponmobile.com. To efekt współpracy z firmami Vescom oraz Samsung. W e-sklepie przedsiębiorcy mogą kupić urządzenia mobilne południowokoreańskiego producenta z zainstalowaną aplikacją Tap on Mobile.

Przeczytajcie także: Krzysztof Olszewski po 14 latach odchodzi z mBanku

Wspomniana apka pozwala przyjmować płatności na smartfonie lub tablecie, na którym została zainstalowana. Sprzęt wykorzystuje do tego m.in. antenę NFC, a klient może zapłacić z pomocą karty, smartfona czy smartwatcha. Istotne jest to, że sprzedawca nie musi używać dodatkowego urządzenia – wystarczy mu jego telefon. Dla użytkownika ma to oznaczać większą wygodę, ale też oszczędności, przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Warto przypomnieć, że Worldline rozwija terminal aplikacyjny na Androida z pomocą warszawskiego fintechu Softpos.eu – o przejęciu ponad połowy udziałów w tym biznesie mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl przeszło rok temu. Wówczas okazało się też, że Worldline w ciągu 24 miesięcy może przejąć od obecnych właścicieli pozostałe 45 proc. udziałów w fintechu.

Przeczytajcie także: ING zmienił stronę logowania na konto

Worldline rozwija usługę dla użytkowników smartfonów z platformą Android, ale nie zapomina też o posiadaczach sprzętu z iOS. Niedawno w serwisie cashless.pl mogliście przeczytać, że firma dołączyła do grona podmiotów umożliwiających użytkownikom iPhone’ów przyjmowanie płatności za pomocą smartfonów z logo nadgryzionego jabłka. Dotyczyło to rynku holenderskiego, ale wcześniej firmy nawiązały też współpracę w Australii.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies