Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Jak urosły polskie firmy z branży płatniczej w ciągu ostatniego roku? Szczegóły już za miesiąc w rankingu 100 największych

Tegoroczny ranking 100 największych, polskich firm branży płatniczej to już trzecia edycja projektu cashless.pl, zapoczątkowanego w 2021 roku

Redakcja serwisu cashless.pl zaprasza na premierę trzeciej edycji rankingu 100 największych, polskich firm branży płatniczej. Publikację raportu z rankingiem planujemy na przełomie listopada i grudnia. W rankingu znajdą się wszystkie najważniejsze instytucje działające na polskim rynku płatności. Jeśli chcecie mieć pewność, że reprezentowanej przez Was firmy nie zabraknie w zestawieniu – napiszcie na adres kontakt@cashless.pl.

Przeczytajcie także: PKO BP wprowadzi klucze U2F

Jak wspomniałem, tegoroczny ranking to już trzecia edycja projektu zapoczątkowanego przez cashless.pl w 2021 r. W raporcie z rankingiem znajdziecie zestawienia największych firm, m.in. pod względem wysokości przychodów, osiągniętego wyniku netto, liczby zatrudnionych, itd. Nasz raport z rankingiem, dzięki porównaniu tegorocznych danych z historycznymi, umożliwi analizę zmian, jakie zachodzą w polskiej branży płatniczej.

Przeczytajcie także: Sztuczna inteligencja obliczy cenę używanego sprzętu elektronicznego

Podczas pracy nad naszym rankingiem pod uwagę weźmiemy spółki prawa handlowego uwzględnione w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz inne podmioty gospodarcze, które działają w szeroko pojętej branży płatniczej. Wśród nich znalazły się m.in.: krajowe instytucje płatnicze, małe instytucje płatnicze, operatorzy terminali płatniczych, integratorzy płatności internetowych, podmioty obsługujące przekazy krajowe i międzynarodowe, operatorzy płatności mobilnych i zdalnych, itp.

Raport i Ranking 100 największych polskich firm branży płatniczej 2023 będzie można pobrać oraz przeczytać na stronie internetowej cashless.pl. Partnerami głównymi tegorocznego projektu są: Przelewy24, ITCARD, Santander oraz Walutomat.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies