Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Softpos od ITCARD trafi do klientów firmowych Volkswagen Banku

Współpraca banku z ITCARD dotyczy także standardowych terminali oraz bramki do płatności internetowych

Kolejny bank wprowadza do oferty terminal aplikacyjny. Od teraz z rozwiązania tego korzystać mogą klienci biznesowi Volkswagen Banku. Instytucja nawiązała w tym zakresie współpracę z firmą ITCARD, oferującą terminal aplikacyjny określany w jej przypadku mianem POSapp. Przypomnę, że terminal aplikacyjny, zwany też softposem, to aplikacja mobilna, która pozwala przyjmować płatności zbliżeniowe na zwykłym smartfonie. Spółka ITCARD przygotowała swojego softposa przy współpracy z firmą PayCore.

Przeczytajcie także: Visa wspiera wrocławski fintech PayEye

Volkswagen Bank jest kolejną instytucją finansową, która zdecydowała się wprowadzić do oferty terminal aplikacyjny. Wcześniej zrobiły to m.in.: ING i mBank przy współpracy z ITCARD-em, Santander z Elavonem czy Nest z PayTelem. Co ciekawe mBank ma też w ofercie softposa firmy Polcard. Z raportu cashless.pl wynika, że na koniec ubiegłego roku największym operatorem terminali aplikacyjnych był właśnie Polcard, a na kolejnych miejscach znalazły się ING, Elavon i ITCARD.

Przeczytajcie także: mPay znowu próbuje sił w wydawnictwie kart

A jeśli chodzi o współpracę ITCARD z Volkswagen Bankiem, to obejmuje ona nie tylko softposy. Niemiecki bank będzie też oferować standardowe terminale płatnicze należącej do ITCARD marki Planet Pay oraz bramkę do płatności internetowych. Klienci mogą liczyć na promocyjne warunki korzystania z wszystkich tych rozwiązań: ze standardowego POS-a przez 18 miesięcy za darmo, terminala aplikacyjnego – przez 24 miesiące, a z bramki internetowej – przez dwa miesiące.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies