Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Przelewy będzie można też wysyłać na Slacku. To efekt współpracy Verestro i Quicko

Na popularnym komunikatorze możliwe będzie też rozliczanie wydatków służbowych

Fintech Verestro informuje o nowym rozwiązaniu, które powinno zainteresować użytkowników Slacka. Osoby korzystające z tego popularnego komunikatora będą mogły za jego pomocą wysyłać i odbierać szybkie przelewy. Verestro przeprowadziło bowiem testy integracji płatności w Quicko Wallet z aplikacją Slack.

Przeczytajcie także: mPay będzie obsługiwał przekazy pieniężne klientów Picodi

Usługodawca wyjaśnia, że nowe narzędzie to nie tylko możliwość przesyłania pieniędzy między osobami komunikującymi się na Slacku, ale też rozliczanie wydatków służbowych. Pracownik może także otrzymać od firmy korzystającej z komunikatora wirtualną kartę płatniczą, która usprawni ten proces.

Verestro to wywodzący się z Polski fintech, który jeszcze kilka lat temu funkcjonował pod nazwą uPaid. Latem 2020 roku udziałowcem w tym podmiocie został Mastercard. Firma działa globalnie i specjalizuje się w rozwijaniu, integracji i zarządzaniu interfejsów API dla banków i innych firm z sektora finansów.

Przeczytajcie także: PKO BP otworzy oddziały na Węgrzech i w Rumunii

Quicko to także polski fintech założony m.in. przez Krzysztofa Drzyzgę, a zatem prezesa Verestro. W przeszłości spółka była znana m.in. ze sprzedaży różnego rodzaju zbliżeniowych gadżetów płatniczych (obecnie firma oferuje fitnessową opaskę płatniczą). Apka służy m.in. do przekazów międzynarodowych oraz płatności QR, a kilka miesięcy temu mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, że udostępniono w niej licznik śladu węglowego.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies