Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
VeloBank oferuje karty podarunkowe. Partnerem wdrożenia jest Autopay

Instytucja zapowiada, że wkrótce klienci będą mogli nabywać karty podarunkowe od nowych dostawców i w nowych kategoriach

Klienci VeloBanku za pośrednictwem serwisu internetowego oraz aplikacji mobilnej tej instytucji mogą kupić karty podarunkowe. W ten sposób zapłacą np. za gry, muzykę, oprogramowanie czy filmy. Partnerem wdrożenia jest polski fintech Autopay.

Przeczytajcie także: TransactionLink pozyskał 5 mln euro na rozwój

W nowej ofercie znaleźć można karty podarunkowe na multimedia od np. Empiku, Canal+ czy Playera, ale też sygnowane logo Allegro czy Pyszne.pl. Klient może ich szukać w bankowości online i aplikacji w zakładce Usługi lub poprzez skrót na ekranie głównym. Wprowadzenie tego rozwiązania nie powinno być zaskoczeniem – jeszcze wiosną mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, że VAS-y (usługi dodatkowe) w Velo Banku będą uzupełniane. Teraz instytucja deklaruje, że korzystającym z takich kart zaproponuje nowych dostawców i kategorie.

VeloBank to instytucja powstała w wyniku przymusowej restrukturyzacji Getinu, przeprowadzonej w ubiegłym roku. Udziałowcami VeloBanku są dzisiaj Bankowy Fundusz Gwarancyjny, posiadający 51 proc. akcji spółki, oraz SOBK (System Ochrony Banków Komercyjnych), a zatem podmiot założony przez największe banki komercyjne na polskim rynku. Obecnie poszukiwany jest kupiec na 100 proc. akcji banku. Zainteresowanie nimi wyraziło w ostatnim czasie trzech graczy: amerykańskie fundusze Cerberus oraz J.C. Flowers, a także MS Galleon, czyli wehikuł inwestycyjny miliardera Michała Sołowowa.

Przeczytajcie także: mPay zawarł wstępną umowę z Paytree

W zakresie usług dodatkowych Autopay nie współpracuje tylko z VeloBankiem. Klienci wielu instytucji mogą np. doładowywać telefony z pomocą bankowości internetowej, a rozwiązanie to zazwyczaj jest efektem partnerstwa z Autopay. Jeszcze niedawno spółka funkcjonowała pod marką Blue Media, z którą ostateczne pożegnano się 28 sierpnia, o czym więcej przeczytacie w tym tekście.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies