Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Blokowanie kart wraca do bankowości mobilnej Santandera

Taka funkcja była już dostępna w wycofanej niedawno aplikacji mobilnej Santandera poprzedniej generacji. Teraz pojawi się także w aktualnej apce

Santander poinformował swoich klientów o kilku nowych usługach, jakie wprowadzi do oferty pod koniec października. Najważniejsza z nich to funkcja czasowego blokowania i odblokowywania kart w aplikacji mobilnej. Była dostępna w poprzedniej aplikacji wyłączonej przez bank kilka dni temu. Od tego czasu jego klienci mogą korzystać z nowej wersji apki, ale brakuje w niej kilku dotychczas oferowanych udogodnień.

Przeczytajcie także: Nowa usługa Blika dla klientów BNP Paribas

Czasowe blokowanie kart to standard na polskim rynku. Funkcja jest szczególnie przydatna w aplikacji mobilnej, bowiem umożliwia zabezpieczenie się na wypadek kradzieży portfela z kartami np. w szatni na basenie czy siłowni. Pozwala także uniknąć zamawiania duplikatu w sytuacji, gdy użytkownik jest przekonany, iż karty nie stracił, a po prostu zapodziała się gdzieś w domu czy w samochodzie. Dla bezpieczeństwa można ją zablokować czasowo, a po znalezieniu – odblokować i dalej z niej korzystać.

Przeczytajcie także: Koniec aplikacji mobilnej Santandera

Druga nowość, zapowiedziana właśnie przez Santandera, dotyczy kredytów hipotecznych. Z informacji udostępnionych przez bank wynika, że od 23 października klienci będą mogli za pomocą aplikacji mobilnej, serwisu transakcyjnego w internecie a także przez doradcę na infolinii składać wnioski o: zmianę zabezpieczenia na inną nieruchomość, wydanie promesy zmiany zabezpieczenia na inną nieruchomość oraz wydzielenie części nieruchomości spod hipoteki bankowej (bezciężarowe wydzielenie nieruchomości).

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies