Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Fenige z nowym wizerunkiem i bestsellerowymi audiobookami w prezencie

Polski fintech nie zwalnia tempa. Po niedawnym rebrandingu startuje kampania digitalowa, a wraz z nią możliwość odebrania wyjątkowego prezentu - audiobooka „Hacking Growth” autorstwa Seana Ellisa

Odświeżona identyfikacja i nowy serwis www

Na przestrzeni ostatnich kilku tygodni Fenige przystąpiło do szeroko zakrojonych działań promocyjnych, nakierowanych zarówno na polskich, jak i na zagranicznych klientów. Punktem startowym było unowocześnienie i uspójnienie identyfikacji wizualnej na taką, która o wiele mocniej wpisuje się w trendy komunikacji marketingowej na rynkach digital finance.

Poza zmianami w obszarze wizualnym, wprowadzono nowy slogan: All about payments. Ma on wyrażać holistyczną ofertę Fenige, na czele z największymi innowacjami polskiego fintechu, czyli szybkimi transferami z karty na kartę w 150 walutach oraz wypłatami dokonywanymi bezpośrednio na kartę płatniczą docelowego użytkownika.

Dokonane przez Fenige modyfikacje wizerunkowe są najbardziej widoczne w odświeżonej stronie internetowej. Serwis po rebrandingu w przejrzysty sposób prezentuje usługi i produkty firmy. Zawiera również specjalną sekcję dla developerów oprogramowania, w której można zapoznać się z dokumentacją techniczną software’owych narzędzi Fenige.

Kampania digital z książką marketingowego guru w prezencie

Kolejnym krokiem po działaniach rebrandingowych jest rozpoczynająca się właśnie kampania marketingowa w obszarze digital. Fenige będzie komunikować swoją ofertę w obszarze social mediów oraz w systemie reklamowym Google Ads. Na odbiorców tej kampanii czeka również prezent w postaci audiobooka „Hacking Growth” Seana Ellisa.

Książka ta prezentuje praktyczne założenia growth hackingu – jednej z najnowszych i cieszącej się ogromnym powodzeniem metod prowadzenia działań marketingowych, które wychodzą poza stymulowanie sprzedaży i zmierzają do szybkiego wzrostu całej firmy. Metodę tę z powodzeniem zastosowało m.in. Airbnb, Uber, Pinterest i wiele startupów.

Sam Sean Ellis, który odpowiadał za marketing i doradzał czołowym firmom z Doliny Krzemowej, jest właśnie autorem terminu growth hacking. W ostatnich kilku latach, za sprawą licznych publikacji chociażby w Wall Street Journal i Entrepreneur, uzyskał status prawdziwego guru marketingowego ery cyfrowej.
Jego książka jest świetną okazją do poznania jednego z najgorętszych trendów w rozwijaniu przedsiębiorstw i startupów, a także okazją do jego praktycznego sprawdzenia we własnym biznesie. Należy się jednak pośpieszyć. Fenige przygotowało egzemplarze audiobooka „Hacking Growth” jedynie dla 200 pierwszych osób, które wypełnią formularz kontaktowy dostępny na stronie: https://www.fenige.com/konkurs

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies