Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao rusza z kolejną promocją. Tym razem nagrody mogą zgarnąć najmłodsi klienci

Akcja potrwa do 16 sierpnia, a udział w niej mogą wziąć osoby, które nie uczestniczyły w poprzednich edycjach promocji

Pekao zachęca do udziału w kolejnej edycji promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom", w której młodzi posiadacze rachunków mogą otrzymać 100 zł. Akcja dotyczy osób, które nie posiadały rachunku w tej instytucji od 1 stycznia 2021 roku do 2 lipca br. Wykluczeni są z niej uczestnicy poprzednich edycji promocji.

Przeczytajcie także: Przelewy Express Elixir już są w Revolucie

Bank wyjaśnia na swojej stronie internetowej, że najmłodsi klienci (poniżej 6 lat) otrzymają 100 zł na start, jeśli do 16 sierpnia rodzice lub opiekunowie założą dla nich Konto Przekorzystne, a 15 września znajdzie się na nim minimum 200 zł. W przypadku starszej grupy (od 6 do 12 lat) do 16 sierpnia trzeba wybrać dla dziecka Pakiet PeoPay Kids, na który składają się Konto Przekorzystne, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb, aplikacja PeoPay Kids i karta Mastercard PeoPay Kids. Do 15 września dziecko musi zalogować się do apki PeoPay i zapłacić minimum trzy razy kartą lub Blikiem (pomoc dorosłego wskazana).

Przeczytajcie także: Visa Mobile także dla sklepów obsługiwanych przez Tpay

W przypadku najstarszej grupy (13-17 lat) do 16 sierpnia należy otworzyć Konto Przekorzystne z kartą do konta Mastercard Debit FX i aplikacją PeoPay. Następnie trzeba zalogować się do aplikacji PeoPay do 15 września i w tym samym terminie zapłacić minimum trzy razy swoją kartą Mastercard Debit FX lub Blikiem. Warto dodać, że wszyscy uczestnicy muszą złożyć wymagane przez bank oświadczenia i zapisać się do promocji tego samego dnia, w którym otwarto rachunek. Więcej informacji na temat akcji znaleźć można w jej regulaminie.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies