Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Więcej Google Pay w Millennium. Bank udostępnił usługę klientom indywidualnym

Wcześniej z Google Pay mogli korzystać klienci biznesowi Millennium

Jak doniósł jeden z czytelników cashless.pl, Bank Millennium udostępnił płatności mobilne Google Pay klientom indywidualnym. – Właśnie udało mi się dodać moją kartę Millennium do portfela Google Wallet – napisał czytelnik. Informację tę udało się nam potwierdzić w innych źródłach. O oficjalny komentarz poprosiłem biuro prasowe Millennium. Gdy go otrzymam, zaktualizuję ten bądź napiszę nowy tekst.

Przeczytajcie także: Google Pay dla klientów firmowych Millennium

Klienci Millennium od dłuższego czasu domagają się od banku udostępnienia płatności Google Pay. Bank już kilka lat temu zadeklarował, że rozwiązanie wprowadzi do oferty, ale do tej pory mogli z niego korzystać tylko klienci biznesowi oraz indywidualni, którzy jeszcze za czasów Euro Banku dodali do niego swoje karty kredytowe. Bank Millennium jest jednym z ostatnich na polskim rynku, który nie pozwalał na dodawanie debetówek wydawanych do rachunków osobistych do Google Pay.

Przeczytajcie także: Millennium zapowiada wdrożenie Google Pay

Fakt, że karty Millennium nie mogły trafić do Google Wallet, nie oznacza oczywiście, że klienci banku korzystający z urządzeń z Androidem nie mogli płacić telefonami zbliżeniowo. Millennium był jednym z pierwszych w Polsce, który wprowadził płatności HCE, a więc odpowiednik Google Pay. Od lata 2021 r. Millennium pozwala także na korzystanie z Blika zbliżeniowego.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies