Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ważna informacja dla klientów Millennium. Bank wdroży płatności Google Pay, choć na razie nie podaje konkretnego terminu

Wcześniej Bank Millennium nie wykluczał, że umożliwi dodawanie swoich kart do portfela Google’a, ale unikał konkretnej deklaracji w tej sprawie

Dobra wiadomość dla klientów Banku Millennium, którzy czekają na płatności Google Pay. Wygląda na to, że niebawem ich cierpliwość zostanie wynagrodzona. – Mamy decyzję kierunkową, że usługę będziemy w przyszłości wprowadzać. Termin zależy od pozostałych projektów planowanych na kolejne miesiące, w tym również projektów związanych z płatnościami – powiedziała serwisowi cashless.pl Halina Karpińska, dyrektor departamentu bankowości elektronicznej w Millennium.

Przeczytajcie także: Rusza usługa Allegro Family

Przypomnę, że aktualnie Millennium pracuje nad wdrożeniem zbliżeniowego Blika. Finał tych prac spodziewany jest lada moment, być może nawet w przyszłym tygodniu. Instytucja oferuje także zbliżeniowe płatności mobilne HCE dostępne bezpośrednio w bankowości mobilnej. Jeżeli wdroży Google Pay, klienci i jednocześnie użytkownicy smartfonów z systemem Android będą mieli aż trzy opcje do wyboru. No chyba że po wdrożeniu zbliżeniowego Blika Millennium zaprzestanie rozwoju HCE, ale informacji na ten temat na razie nie ma.

Przeczytajcie także: Nowość dla klientów firmowych Millennium

Bank Millennium jest jednym z dwóch dużych banków w Polsce, które nie oferują jeszcze Google Pay (drugim jest PKO BP). Choć sprawa nie jest aż tak oczywista. Z płatności tych mogą bowiem korzystać byli klienci Euro Banku, którzy w momencie fuzji z Millennium mieli już aktywowane Google Pay. Do Google Pay można też dodawać karty podarunkowe Goodie (startup, którego właścicielem jest Bank Millennium).

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies