Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Rusza Allegro Family. Członkowie rodziny zaoszczędzą na dostawach i pomogą sobie w zakupach

Do Allegro Family może przystąpić maksymalnie 10 członków rodziny, którzy m.in. będą mogli korzystać z jednego pakietu Smart!

Zgodnie z zapowiedziami Allegro wprowadziło udogodnienia dla użytkowników platformy będących członkami jednej rodziny. Dzięki Allegro Family mogą oni dzielić się darmową dostawą w ramach pakietu Smart!, a także pomogą sobie nawzajem w zakupach.

W ramach Allegro Family można połączyć konta posiadane przez maksymalnie 10 członków rodziny – dorosłych lub dzieci od 13 roku życia. Aby to zrobić, należy w zakładce Moje konto przejść do Allegro Family i tam kliknąć przycisk "zaproś". Następnie podaje się adres mailowy bliskiej osoby, która po otrzymaniu zaproszenia musi je zaakceptować.

Przeczytajcie także: Otomoto Klik: używane auta z cyfrowym paszportem potwierdzającym ich stan

Co można dzięki temu zyskać? Przede wszystkim jeśli jeden z członków rodziny ma wykupiony pakiet Allegro Smart! lub uczestniczy w promocji Smart! na Start, to z darmowej dostawy i zwrotów będą mogli korzystać wszyscy członkowie Allegro Family. Przy czym każdy z nich może zakupy robić całkowicie samodzielnie.

Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość wsparcia członków rodziny mniej sprawnie poruszających się w e-commerce. Taka osoba może jednym kliknięciem poprosić innego członka rodziny o zakup wybranego przez siebie produktu. Zrobi to dzięki opcji „Poproś o zakup”, którą będzie widoczna w każdej ofercie kup teraz. Użytkownik poproszony o zakup otrzyma stosowne powiadomienie mailem, a także znajdzie je w Allegro Family w zakładce Moje konto. Po zaakceptowaniu prośby opłaca się zakup, a w formularzu wskazuje odpowiedni adres dostawy, dzięki czemu przesyłka może od razu trafić do członka rodziny, który o nią poprosił.

Przeczytajcie także: Bolt wchodzi na rynek szybkich dostaw zakupów spożywczych

Aby jednak zachęcić do samodzielnych zakupów wszystkich członków rodziny, Allegro przygotowało promocję. Organizator grupy rodzinnej, który przekona członka swojej rodziny do wykonania pierwszej samodzielnej transakcji, dostanie 5 monet. Maksymalnie można zdobyć 20 monet, a promocja kończy się 29 lipca tego roku. Jej szczegóły znajdziecie tutaj.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies