Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Plan Ultra od Revoluta już dostępny. Zobaczcie, co dostaniecie za, bagatela, 260 zł miesięcznie

W planie Ultra Revolut proponuje kartę powlekaną platyną, wyższe oprocentowanie depozytów oraz subskrypcję Tinder Gold

To jeszcze nie jest oficjalna premiera, ale w aplikacji Revoluta pojawił się nowy plan taryfowy Ultra. Jak zapowiadano, jest to oferta dla najbogatszych klientów tego fintechowego, brytyjskiego banku. Miesięczny abonament kosztuje aż 260 zł. Jeśli wybierzecie opcję płatności za rok z góry cena wyniesie 2520 zł za cały okres obowiązywania umowy. Natomiast jeśli wybierzecie plan Ultra do 17 lipca opłata zmniejszy się do 210 zł przez pierwsze trzy miesiące. Co Revolut proponuje za tak wysoką kwotę?

Przeczytajcie także: Poznajcie Mapę polskiego fintechu 2023

Właściciele kont Ultra mogą zamówić pokrytą platyną kartę, na razie niedostępną w innych planach taryfowych. Na screenach zachęcających do skorzystania z nowej oferty widać, że powierzchnia metalowej karty została ozdobiona ciekawą ryflowaną strukturą. Wyjątek stanowi logo organizacji płatniczej Mastercard, które przypomina to z innych metalowych kart Revoluta. Razem z kartą klient otrzymuje prawo do uzyskania 5 proc. moneybacku w ciągu pierwszego miesiąca obowiązywania nowej taryfy i 1 proc. przez cały rok od wydatków poczynionych poza UE i Wielką Brytanią. Z bankomatów klient Ultra wypłaci bez dodatkowych prowizji do 7,5 tys. zł miesięcznie.

Revolut w przypadku kont Ultra proponuje też 10 transakcji kapitałowych bez prowizji oraz obniża opłaty za dodatkowe tego typu operacje w każdym miesiącu do 0,12 proc. ich wartości. W pakiecie są także: wyższe oprocentowanie oszczędności (5,20 proc.), mniejsze koszty handlu kryptowalutami (0,49 proc.) oraz towarami (1,49 proc.).

Ultra to także pakiet "ekskluzywnych korzyści", jak pisze fintech, a są to np. wliczone w cenę subskrypcje Financial Times i Tinder Gold, czy dostęp do aplikacji NordVPN, Freeletics, Sleep Cycle i Freeletics. Fintech oferuje także zwrot kosztów podróży do 5 tys. euro w przypadku zmiany planów oraz nieograniczony dostęp do saloników lotniskowych. Oprócz tego użytkownik otrzymuje trzy darmowe wejściówki miesięcznie do przestrzeni biurowych WeWork.

Przeczytajcie także: Aion likwiduje usługę zarządzania portfelem

Dotychczas najbardziej okazałą propozycją Revoluta było konto Metal, za które trzeba obecnie zapłacić około 50 zł miesięcznie lub 500 zł rocznie. Klient banku otrzymuje za to metalowa kartę, ubezpieczenie podróżne, darmowe wypłaty z bankomatów do kwoty 3 tys. zł oraz nielimitowaną wymianę walut. Opłaty za handel crypto czy działania na giełdzie towarów są identyczne lub podobne do tych, które fintech proponuje w ramach planu Ultra.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies