Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pocztowy zachęca do korzystania z kart wirtualnych. Bank rozdaje 90 zegarków Garmina

Smartwatche trafią do uczestników promocji, którzy wykonają najwięcej płatności wirtualną kartą Mastercarda

Bank Pocztowy zachęca do zakładania kont i korzystania z katy wirtualnej, a posiłkuje się przy tym promocją, w której do zgarnięcia jest 90 smartwatchy Garmin Feniks 7. Akcja potrwa do 10 lipca br., przystąpić do niej mogą osoby, które nie posiadały rachunku w Pocztowym w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.

Przeczytajcie także: Płatności odroczone w Airbnb

Aby wziąć udział w promocji, należy założyć rachunek w Pocztowym i zawnioskować o wirtualną kartę debetową Mastercarda. Konieczne będzie też wyrażenie kilku zgód marketingowych. O przyznaniu nagrody nie decyduje kolejność zgłoszeń czy losowanie, ale liczba transakcji wykonanych kartą wirtualną. Liczą się te o wartości minimum 10 zł.

Zegarki o wartości ok. 2,8 tys. zł każdy trafią do 90 osób, które wykonają najwięcej takich płatności. Zwycięzcy będą o tym fakcie informowani za pomocą SMS-ów zawierających indywidualny kod dostępu oraz adres strony ze specjalnym formularzem, który należy wypełnić w ciągu siedmiu dni. Szczegóły konkursu znajdziecie w regulaminie.

Przeczytajcie także: Prośba o przelew Blik w banku spółdzielczym

Bank zachęca też do udziału w innej promocji: "Zyskaj 100 zł z Kontem w Porządku". Także i ta akcja skierowana jest do nowych klientów. Muszą oni otworzyć Konto w Porządku lub Konto w Porządku Start. W ciągu następnych dwóch miesięcy uczestnik powinien zapłacić bezgotówkowo (minimum 100 zł) w placówkach Poczty Polskiej. Konieczne będzie też wykonanie minimum jednego przelewu elektronicznego. Bez tego ostatniego wartość nagrody spada do 50 zł. Promocja trwa do momentu założenia 20 tys. kont, spełniających warunki otrzymania nagrody, ale nie dłużej niż do 31 sierpnia br. Regulamin akcji znajdziecie pod tym adresem.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies