Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao uruchomił promocję dla młodych klientów. Nastolatki mogą zgarnąć 200 zł kieszonkowego

Podstawowym warunkiem promocji jest otwarcie konta w Pekao do 2 lipca 2023 roku

Pekao ogłosił start kolejnej edycji promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom", w której nieletni klienci tej instytucji mogą zdobyć 200 zł. Jest jednak ograniczenie. W akcji nie mogą wziąć udziału osoby, które posiadały konto w tym banku w okresie od 1 stycznia 2021 roku do 15 maja 2023 roku lub uczestniczyły poprzedniej edycji promocji.

Przeczytajcie także: VeloMarket już działa

Warunki otrzymania nagrody są różne i zależą od wieku uczestnika. W przypadku dzieci poniżej 6 lat należy do 2 lipca zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne dla młodych, złożyć stosowne oświadczenia i zapisać dziecko do promocji w dniu otwarcia konta. W zamian wraz z końcem lipca br. na rachunku powinno się znaleźć min. 200 zł.

W przypadku uczestników w wieku od 6 do 13 lat trzeba do 2 lipca zawrzeć umowę na wszystkie produkty wchodzące w skład pakietu PeoPay Kids (Konto Przekorzystne, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb, aplikacja PeoPay Kids i karta Mastercard PeoPay Kids). Tego samego dnia klient powinien zapisać dziecko do promocji. Z kolei do końca lipca musi nastąpić logowanie do PeoPay Kids i trzy transakcje kartą lub Blikiem.

Przeczytajcie także: Millennium wprowadza nową aplikację dla firm

Dla ostatniej grupy, czyli nastolatków w przedziale wiekowym 13-17 lat, wymogiem jest otwarcie Konta Przekorzystnego z kartą i aplikacją PeoPay (do 2 lipca). Ponownie należy złożyć wymagane oświadczenia i przystąpić do promocji tego samego dnia. Młody klient musi do 31 lipca zalogować się do aplikacji PeoPay i wykonać trzy transakcje bezgotówkowe. Jeśli warunki zostaną spełnione, pieniądze trafią na rachunek dziecka do 15 września. Przed przystąpieniem do promocji warto zapoznać się z jej regulaminem.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies