Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Bilety z Koleo można dodawać do Portfela Google. Na razie dotyczy to tylko połączeń PKP Intercity

Prowadzone są prace nad rozszerzeniem dostępności usługi u kolejnych przewoźników

Operator platformy Koleo poinformował o wprowadzeniu nowej funkcji: użytkownicy urządzeń z Androidem mogą dodawać bilety do Portfela Google. Po zakupie biletu w Koleo wystarczy wybrać opcję "Dodaj do Portfela Google", by potem łatwo go znaleźć na smartfonie czy innych urządzeniach mobilnych i wykorzystać podczas podróży.

Przeczytajcie także: Użytkownicy Revoluta mogą inwestować w ETF-y

Na razie wspomniana funkcja dotyczy biletów na połączenia PKP Intercity. Jednak jak przekonuje Kuba Czajkowski, prezes Astarium, właściciela platformy Koleo, prowadzone są prace nad rozszerzeniem dostępności tego rozwiązania u kolejnych przewoźników. Jednocześnie warto dodać, że jakiś czas temu operator serwisu wprowadził możliwość dodawania biletów do Apple Wallet.

Jakiś czas temu mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, że do dyspozycji użytkowników Koleo oddano rozwiązanie Bambetle+. Umożliwia ono nadanie bagażu spod drzwi swojego domu i dostarczenie go do docelowego miejsca podróży. Usługa jest płatna – jej cenę uzależniono od wielkości i wagi przesyłki, przy czym będzie to nie mniej niż 29 zł za sztukę bagażu.

Przeczytajcie także: Na koniec 2022 roku w Polsce działały 42 KIP-y

Sam serwis Koleo daje dostęp do aktualnego rozkładu jazdy pociągów oraz funkcji zakupu biletów na przejazdy koleją do kilku minut przed rozkładową godziną odjazdu pociągu. Rozwiązanie jest dostępne w przeglądarce, ale też za pośrednictwem aplikacji na Androida oraz iOS. Za bilety można płacić m.in. kartą, Blikiem i Google Pay.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies