Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Koleo wprowadza usługę Bambetle+. Pasażer może nadać bagaż spod drzwi swojego domu

Koszt usługi zależy od wielkości i wagi przesyłki

Operator platformy Koleo wdrożył nową usługę dla jej użytkowników: Bambetle+. Rozwiązanie umożliwia nadanie bagażu spod drzwi swojego domu i dostarczenie go do docelowego miejsca podróży. Jak wyjaśnia Koleo, przy tym projekcie współpracuje z firmą kurierską DHL.

Przeczytajcie także: PZU zaatakowane przez hakerów

Koleo to serwis dający dostęp do aktualnego rozkładu jazdy pociągów oraz udostępniający funkcję zakupu biletów na przejazdy koleją. Rozwiązanie jest dostępne w przeglądarce, ale też za pośrednictwem aplikacji na Androida oraz iOS. I to z tych ostatnich należy skorzystać, by móc zamówić transport bagażu. Usługodawca wyjaśnia w regulaminie, że maksymalna waga "bambetli" to 30 kg, a długość 200 cm.

Aby móc skorzystać z nowej opcji, należy zakupić z pomocą apki Koleo bilet na trasę o długości co najmniej 100 km. Przynajmniej jeden jej fragment musi być obsługiwany przez spółkę PKP Intercity. Usługa jest płatna – jej cenę uzależniono od wielkości i wagi przesyłki, przy czym będzie to nie mniej niż 29 zł za sztukę bagażu.

Przeczytajcie także: Nest udostępnił w aplikacji mobilnej kantor walutowy

Klient może zamówić usługę Bambetle+ nie wcześniej niż 30 dni przed dniem planowanej podróży. Operator radzi, by skorzystać z tego narzędzia najpóźniej na 48 godzin przed odjazdem pociągu. Ważne, że między zamówieniem usługi a dniem realizacji musi być przynajmniej jeden dzień roboczy.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies