Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao dostawcą e-Rat dla kupujących usługi medyczne w serwisie mojePZU. Operatorami płatności Blue Media i KIP

Dotychczas finansowanie dla kupujących usługi PZU Zdrowie w serwisie mojePZU dostarczał Alior Bank

Pekao dostarczy finansowanie dla klientów PZU Zdrowie kupujących usługi medyczne w serwisie mojePZU. Bank dołączy do usługi e-Rata, której obsługą dotychczas zajmował się wyłącznie Alior Bank.

E-raty to sposób płatności za usługi medyczne, np. pakiety profilaktyczne, dostępne w serwisie mojePZU. Aby z niego skorzystać, użytkownik serwisu musi wybrać tę metodę płatności, a następnie wypełnić wniosek kredytowy online, który zostanie rozpatrzony przez bank. Rozwiązanie zostało wprowadzone w kwietniu zeszłego roku, jako efekt współpracy między PZU a Alior Bankiem. Teraz dołącza do nich drugi bank z grupy PZU, czyli Pekao.

Przeczytajcie także: Jesienią wystartuje nowy ubezpieczyciel: Digital Care

Informację na ten temat zawarto w aktualizacji regulaminu serwisu mojePZU, która wejdzie w życie 20 maja. Z tego też źródła można dowiedzieć się o zmianie operatora płatności za usługi PZU Zdrowie. Wcześniej był to eCard, którego zastępują Blue Media oraz Krajowy Integrator Płatności (Tpay). Informacja ta nie jest zaskoczeniem, już wcześniej analogiczne zapisy pojawiły się w regulaminie mojegoPZU w odniesieniu do usług spółek PZU Życie (gdzie Blue Media i KIP są jedynymi operatorami) czy PZU (w przypadku którego eCard wciąż pozostaje wymieniony w gronie operatorów, obok dwóch wyżej wspomnianych). Więcej na ten temat możecie przeczytać w tekstach: Nowy operator płatności w serwisie mojePZU. Obok eCarda pojawi się Tpay i PZU z nową platformą do obsługi płatności w serwisie mojePZU. To efekt współpracy z Blue Media.

Przeczytajcie także: OC i AC wracają do SkyCasha

Jednocześnie w aktualizacji regulaminu zawarto informację o udostępnieniu nowej metody potwierdzania tożsamości użytkownikom, którzy za pośrednictwem serwisu mojePZU chcieliby mieć dostęp do swojej dokumentacji medycznej. Wcześniej z tej funkcji serwisu mogli korzystać użytkownicy, którzy uwierzytelnili się za pomocą usługi mojeID lub potwierdzili swoją tożsamość w jednej z placówek PZU Zdrowie. Wkrótce elektroniczny dostęp do dokumentacji medycznej będzie można uzyskać również autoryzując się za pomocą mObywatela.

KATEGORIA
UBEZPIECZENIA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies