Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
iTaxi z kolejnym partnerem. Do popularnej platformy dołącza City Drivers

Podmiot zapowiada kolejne partnerstwa - także w nowych lokalizacjach

Spółka iTaxi poinformowała o nawiązaniu kolejnego partnerstwa – od maja do jej sieci dołączy City Drivers, podmiot realizujący przejazdy na terenie Gdańska. Jedocześnie firma ogłosiła, że za sprawą tego mariażu będzie dysponować największą flotą licencjonowanych taksówkarzy w Trójmieście. Zapowiedziano też kolejne przejęcia - zarówno w miejscowościach, w których iTaxi już działa, jak i w nowych lokalizacjach.

Przeczytajcie także: Uwaga na oszustwo na open banking

Na początku roku mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, że operator platformy iTaxi nawiązał współpracę z trójmiejskim AS Taxi. Firma zapowiadała wówczas dalsze przejęcia – także we wspomnianym regionie. Warto dodać, że pod koniec 2022 roku informowano o nawiązaniu współpracy z Komfort Taxi, podmiotem działającym w Gdańsku, Tczewie i okolicach.

Partnerstwa iTaxi nie dotyczą wyłącznie Trójmiasta. Wcześniej operator aplikacji do zamawiania taksówek porozumiał się np. z krakowską korporacją Radio Taxi Barbakan, dolnośląskim Wicar Taxi czy Green Taxi z Olsztyna. W serwisie cashless.pl mogliście przeczytać także o przejęciu stołecznego Miejskiego Przedsiębiorstwa Taksówkowego (MPT).

Przeczytajcie także: E-winiety są już dostępne w Autopay

Firma iTaxi, rozwijająca platformę łączącą taksówkarzy i pasażerów, powstała przeszło dekadę temu. Narzędzie do zamawiania przejazdów pojawiło się, nim w Polsce swoje usługi zaczął oferować Uber i obecnie z usług świadczonych pod tą marką można już korzystać w kilkudziesięciu miastach w Polsce. Firmy mogą liczyć na ułatwienia w zakresie rozliczania kursów biznesowych. Na przykład na koniec miesiąca otrzymują zbiorcze faktury.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies