Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao z promocją dla młodszych klientów. Do zdobycia jest 150 zł. Bank kusi także nowościami w aplikacji

Bank wprowadził też zmiany w aplikacji PeoPay dla najmłodszych – opcje personalizacji są jeszcze większe

Pekao zachęca do zakładania rachunków dzieciom – można to zrobić w panelu rodzica w aplikacji PeoPay, w serwisie Pekao24, ale też w oddziale. Do 15 maja można skorzystać z promocji, dzięki której dziecko staje przed szansą zdobycia 150 zł.

Przeczytajcie także: Zatrzymano osobę podejrzaną o zabicie Boba Lee

Kolejna edycja akcji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom" zakłada, że nastolatkowie w wieku 13-17 lat otrzymają premię w wysokości 50 zł, jeśli zapiszą się do promocji, będą posiadać Konto Przekorzystne, kartę Mastercard Debit FX oraz aplikację PeoPay. Bonus o wartości 100 zł bank przeleje na rachunek nastolatka, jeśli ten do 1 czerwca 2023 roku wykona minimum 5 transakcji kartą do konta lub Blikiem.

Także do 15 maja można skorzystać z oprocentowania 8 proc. w skali roku przez 6 miesięcy od otwarcia rachunku oszczędnościowego Mój Skarb dla salda do 5 tys. zł. Pekao przypomina, że rachunek dla osób młodych (do 26. roku życia) jest bezwarunkowo bezpłatny. Przed przystąpieniem do promocji warto zapoznać się z ich regulaminami.

Przeczytajcie także: Autopay wprowadza e-winiety

Jednocześnie instytucja poinformowała, że zwiększyła możliwości personalizacji aplikacji. Oznacza to nowe awatary oraz tła (z różnych kategorii tematycznych, w tym sportu czy podróży). Aby uzyskać do nich dostęp, należy zaktualizować PeoPay do wersji 4.36. Warto przypomnieć, że jeszcze pod koniec 2022 roku bank zmodyfikował wygląd apki i niektóre jej funkcje. Na większą personalizację zdecydowano się także w przypadku aplikacji dla dorosłych, o czym przeczytacie w tym tekście.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies