Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Wystartowała kolejna edycja Blikomanii. Tym razem do wygrania są sztabki złota

Łączna pula nagród loterii PSP wynosi ponad 1,8 mln zł. Można się do niej zgłaszać do 4 czerwca br.

Ruszyła kolejna edycja Blikomanii, czyli loterii, której organizatorem jest Polski Standard Płatności. Tym razem łączna pula nagród wynosi przeszło 1,8 mln zł. Zgłoszenia do udziału w loterii można przesyłać do 4 czerwca 2023 roku.

Przeczytajcie także: Polski Authologic rozszerza działalność

Aby wziąć udział w tej akcji, należy być oczywiście użytkownikiem Blika, zaakceptować regulamin loterii oraz wypełnić formularz rejestracyjny, w którym należy podać imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz wskazać bank, z usług którego się korzysta. Warto wspomnieć, że w loterii udział mogą wziąć także osoby nieletnie – w ich przypadku wymagana jest też pisemna zgoda rodzica lub opiekuna.

Organizator i tym razem ustanowił transakcję rejestracyjną – aby zostać uczestnikiem akcji, należy wpłacić Blikiem 1 zł na konto Fundacji Uniwersytet Dzieci. W ten sposób zyskuje się pierwszy los. Kolejne przyznawane są za transakcje Blikiem (ich wartość musi wynosić minimum 1 zł). Przewidziano nagrodę gwarantowaną – za rejestrację otrzymuje się kod na e-booka, który można zrealizować w Legimi (do wyboru jest 20 tytułów).

Przeczytajcie także: Konto w Raiffeisen Digital Bank może już założyć każdy

W Blikomanii do wygrania są 63 nagrody główne – sztabki złota o wartości przeszło 8,5 tys. zł. Uczestnicy mogą też liczyć na 6,3 tys. nagród o wartości 100 zł każda (dziennie będzie ich przyznawane 100). Do tego dochodzą nagrody (3150) o wartości 200 zł każda – będą one rozlosowane wśród użytkowników Blika płacących nim zbliżeniowo. Uczestnicy o wygranej będą informowani mailowo, a więcej informacji o akcji znaleźć można na stronie wydarzenia.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies