Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Revolut zaoferuje ubezpieczenia komunikacyjne. Fintech obiecuje atrakcyjne ceny i rabaty

Revolut Car Insurance początkowo ma się pojawić w Irlandii, ale trafi też na pozostałe europejskie rynki, w tym do Polski

Revolut poinformował o wprowadzeniu na europejskim rynku ubezpieczeń komunikacyjnych. Fintech zapewnia, że Revolut Car Insurance wyróżni się na tle konkurencji m.in. za sprawą atrakcyjnych cen. Początkowo rozwiązanie pojawi się w Irlandii, gdzie klienci mogą już zapisywać się na listę oczekujących na wiosenną premierę produktu

Przeczytajcie także: ING wdraża usługę spotkań wideo ze specjalistami

Firma przekonuje, że atutami jego usługi, oprócz dobrych cen, są elastyczność (płatności mogą być miesięczne lub roczne), brak ukrytych opłat, a także prosta konfiguracja polisy – w procesie tym wykorzystano aplikację. Uprawnieni klienci mają otrzymać ofertę w mniej niż pięć minut. Usługodawca przewiduje też możliwość bezpłatnego anulowania umowy przez klientów w dowolnym momencie jej trwania.

Revolut Car Insurance ma również oferować klientom rabaty (do 25 proc.). Aby móc z nich skorzystać, trzeba będzie wybrać opcję Smart Driving. Zakłada ona integrację aplikacji z samochodem i zbieranie danych dotyczących stylu jazdy i zachowań kierowcy. Koszt polisy zostanie wyceniony indywidualnie.

Firma deklaruje, że po uruchomieniu usługi zbierze uwagi od klientów i po ich uwzględnieniu wprowadzi rozwiązanie na kolejnych rynkach.

Przeczytajcie także: Klarna nawiązała współpracę z OpenAI

Pozostając w tematyce ubezpieczeń, warto przypomnieć, że przed niemal rokiem mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl o zmianach, na jakie zdecydował się Revolut. Zgodnie z zapowiedziami firma zmieniła wówczas partnera ubezpieczeniowego, który zapewnia ochronę w podróży klientom płatnych planów. Od 1 kwietnia jest to Allianz Partners.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies