Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
ING wdraża usługę spotkań wideo ze specjalistami. Początkowo klienci skorzystają ze wsparcia ekspertów hipotecznych

Z czasem rozwiązanie ma być rozwijane np. o spotkania z ekspertami inwestycyjnymi

ING wprowadza nową usługę: spotkanie online ze specjalistami hipotecznymi. W trakcie połączenia wideo klient może poznać ofertę banku, skorzystać z wiedzy eksperta np. przy wypełnianiu formularzy, złożyć właściwy wniosek i cyfrowo wymieniać się dokumentami. Rozwiązanie ma zapewnić klientom większy komfort i oszczędność ich czasu.

Przeczytajcie także: Klarna nawiązała współpracę z OpenAI

Jak działa nowa usługa? Przede wszystkim trzeba się umówić na spotkanie – na razie pośredniczy w tym pracownik w placówce bankowej, ale w ciągu kilku miesięcy ma się pojawić opcja umawiania spotkania w aplikacji Moje ING oraz poprzez formularz kontaktowy na ing.pl. Za pośrednictwem SMS-a oraz maila klient otrzyma informacje na temat umówionej rozmowy. W mailu będzie link prowadzący na stronę, gdzie zostanie ona przeprowadzona.

Dzień przed spotkaniem bank o nim przypomni i jednocześnie poinformuje, jak można odwołać rozmowę. Pozostaje już tylko połączyć się przez nadesłany link. Bank radzi, by za każdym razem sprawdzać, czy jest się na właściwej stronie (jej adres powinien zaczynać się od https://kontakt.ing.pl/), należy też unikać miejsc publicznych podczas takiej rozmowy. Spotkanie można zorganizować od poniedziałku do piątku, zazwyczaj do godziny 17.00.

Przeczytajcie także: Europa Ubezpieczenia może przejąć udziały w Millennium Financial Services

Instytucja w swoim komunikacie zapewnia, że usługa będzie rozwijana – klient umówi się na rozmowę wideo np. ze specjalistami z zakresu oszczędności i inwestycji. Jednocześnie warto przypomnieć, że ING jeszcze w 2017 roku umożliwił składanie wniosków o kredyt hipoteczny online. Bank chwalił się wówczas, że wprowadził to rozwiązanie jako pierwszy na polskim rynku.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies