Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Bezgotówkowe Kino Objazdowe rusza w trasę. Do jakich miejscowości zawita tym razem?

Projekt łączy w sobie walory rozrywkowe i edukacyjne

10 marca br. startuje kolejna odsłona akcji Bezgotówkowe Kino Objazdowe. Także i tym razem inicjatywa skierowana jest do mieszkańców mniejszych miejscowości i ma łączyć edukację w zakresie finansów cyfrowych z udostępnianiem rozrywki kinowej. Partnerem strategicznym przedsięwzięcia jest Fundacja Polska Bezgotówkowa.

Przeczytajcie także: mPay zaoferuje klientom karty

Objazdowe kino najpierw zawita do Ornety w powiecie lidzbarskim, następnie na jego trasie pojawią się Prabuty, Brodnica, Golub-Dobrzyń, Pelplin, Więcbork, Koźmin Wielkopolski, Grodzisk Wielkopolski, Wolsztyn, Syców, Świebodzice, Namysłów, Zdzieszowice, Pyskowice, Miasteczko Śląskie, Pszów, Siewierz, Sędziszów i Ropczyce.

Program imprezy przewiduje, że w tych miejscowościach od rana do wieczora będą się odbywać seanse filmowe. W repertuarze znalazły się zarówno propozycje dla dorosłych ("Wyrwa", "Filip", "Opiekun"), jak i dla dzieci ("Szczęście Mikołajka" i "Wróżka Zębuszka"). Za bilet normalny trzeba zapłacić 20 zł, ulgowe wyceniono na 18 zł, a grupowe na 16 zł. Bilety można kupić na stronie wydarzenia lub w kasie przed seansem.

Przeczytajcie także: Visa i Mastercard mniej zainteresowane kryptowalutami

Organizatorzy przewidzieli też korzyści dla widzów kupujących bilety bezgotówkowo. Przy użyciu karty, telefonu, zegarka lub przez internet – mogą oni liczyć na 10 proc. zniżkę na bilety i zestawy kinowe. Warto dodać, że przed ośrodkami kultury w odwiedzanych miejscowościach pojawi się kamper z mobilnym biurem Fundacji Polska Bezgotówkowa. Odwiedzający uzyskają w nim informacje w zakresie płatności bezgotówkowych oraz dowiedzą się, jakie programy wsparcia dla przedsiębiorców realizuje ta instytucja.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies