Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Wkrótce startuje Bezgotówkowe Kino Objazdowe. Akcja łączy w sobie walory rozrywkowe i edukacyjne

Projekt skierowany jest do osób, które na co dzień mają ograniczony dostęp do kina

Niebawem rusza pilotaż akcji Bezgotówkowe Kino Objazdowe. Projekt skierowany jest do mieszkańców mniejszych miejscowości, w których na co dzień nie ma dostępu do kina. Organizatorem przedsięwzięcia, w którego realizację włączyła się Fundacja Polska Bezgotówkowa, jest spółka Outdoor Cinema.

Przeczytajcie także: MoneyGram wchodzi w kryptowaluty

Objazdowe kino pojawi się 7 listopada w Ornecie w powiecie lidzbarskim. Na trasie projektu znajdują się także Korsze, Biała Piska, Łęczna, Piwniczna-Zdrój, Głogów Małopolski, Ropczyce, Sędziszów, Łaziska Górne, Lędziny, Pyskowice, Kalety, Świebodzice, Boguszów-Gorce i Chocianów. Łącznie to 15 powiatów w 7 województwach.

Program przewiduje, że w każdej ze wspomnianych miejscowości od rana do wieczora będą się odbywać seanse filmowe. W repertuarze znalazło się pięć pozycji: "Listy do M.5", "Johnny", "Ania", a także dwie propozycje dla młodszych widzów: "Kopciuszek i kamień życia" oraz "Guliwer". Za bilet normalny trzeba zapłacić 18 zł, ulgowe wyceniono na 16 zł, a grupowe na 14 zł. Bilety można kupić na stronie wydarzenia lub w kasie przed seansem.

Przeczytajcie także: Revolut wprowadza chat dla klientów

Organizatorzy przewidzieli też korzyści dla widzów kupujących bilety bezgotówkowo: przy użyciu karty, telefonu lub przez internet – mogą oni liczyć na darmowy popcorn. Projekt ma służyć nie tylko rozrywce, ale też edukacji. Dlatego przed ośrodkami kultury pojawi się kamper z mobilnym biurem Fundacji Polska Bezgotówkowa. Odwiedzający uzyskają w nim informacje w zakresie płatności bezgotówkowych oraz dowiedzą się, jakie programy wsparcia dla przedsiębiorców realizuje ta instytucja.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies