Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ranking najbardziej wpływowych kobiet w polskiej branży płatniczej 2023. Premiera już 9 marca

Tegoroczny ranking to już piąta edycja projektu zapoczątkowanego przez cashless.pl w 2019 r.

Już 9 marca 2023 r. podczas wydarzenia z cyklu Cashless Club redakcja serwisu cashless.pl zaprezentuje wyniki piątej edycji Rankingu najbardziej wpływowych kobiet w polskiej branży płatniczej. Projekt, realizowany przez nas od 2019 r., ma na celu promowanie awansu zawodowego kobiet w branży powszechnie uważanej za bardziej męską. Uważamy bowiem, że starania o większą różnorodność sektora przyczynią się do jeszcze szybszego rozwoju płatności elektronicznych w Polsce.

Przeczytajcie także: Allegro zmienia zasady spłaty zadłużenia w usłudze Allegro Pay

Z racji okrągłego jubileuszu naszego rankingu postanowiliśmy poprawić zasady zgłaszania kandydatek oraz wyboru najbardziej wpływowych kobiet w polskich płatnościach. Wydłużyliśmy z 20 do 40 pozycji listę najbardziej wpływowych kobiet. Zrezygnowaliśmy także z głosowania na wschodzącą gwiazdę, zastępując ten ranking listą wschodzących gwiazd, którą opublikujemy w porządku alfabetycznym. Przyjęliśmy także zasadę, że na liście tej może znaleźć się osoba, która ma nie więcej niż 5 lat doświadczenia w branży płatniczej na stanowisku merytorycznym, i że na liście wschodzących gwiazd można być tylko raz.

Przeczytajcie także: Rekordowa liczba wpłatomatów na polskim rynku

Szczegółowa metodyka rankingu znajdzie się w raporcie, z którym będzie można się zapoznać na stronie cashless.pl. Oprócz samego rankingu znajdziecie tam m.in. sylwetki wpływowych kobiet i wschodzących gwiazd, a także felietony, opinie ekspertów, itd. Partnerami głównymi rankingu, najbliższego Cashless Club oraz raportu zostały firmy Mastercard i Visa. Partnerem merytorycznym została fundacja Polska Bezgotówkowa, a Partnerem wspierającym – firma TAG Systems.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies