Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Credit Agricole z promocją dla użytkowników kart kredytowych. Można zyskać ponad 440 zł

Specjalna oferta jest dostępna do końca lutego br.

Credit Agricole uruchomił specjalną ofertę, zachęcającą do zdecydowania się na nową karę kredytową. W ramach promocji ich posiadacze mogą m.in. przez 12 miesięcy otrzymywać 2 proc. zwrotu za płatności plastikiem. W jednym miesiącu można w ten sposób zyskać maksymalnie 37 zł, co daje 444 zł w ciągu roku korzystania z kredytówki.

Przeczytajcie także: DHL i Cainiao chcą podbić polski rynek automatów paczkowych

Aby wziąć udział w promocji, należy do 28 lutego zawnioskować w CA o kartę Silver lub Gold (Mastercarda albo Visy). Można to zrobić w placówce banku, za pośrednictwem infolinii lub strony internetowej banku. W ramach podpisanej umowy limit kredytowy powinien wynosić minimalnie 4 tys. zł dla karty Silver lub 5 tys. zł dla karty Gold. Bank zastrzega jednocześnie, że z promocji nie mogą skorzystać osoby, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy posiadały takie plastiki.

Osoba zainteresowana promocją musi też posiadać rachunek w CA (np. Konto dla Ciebie), ale klient może je założyć przy podpisywaniu umowy karty kredytowej. Nowi klienci w ramach innej promocji (akcje łączą się) mogą robić bezpłatne przelewy z rachunku karty kredytowej przez dwa miesiące od dnia jej zakupu. Oferta ta nie dotyczy przelewów w ramach opcji "Twoje Rachunki" i doładowania telefonu.

Przeczytajcie także: Koniec programu mamBONUS w BNP Paribas

Z regulaminu można się też dowiedzieć, że przewidziano dodatkowe bonusy: posiadacze karty Silver przez rok nie zapłacą za korzystanie z niej. W przypadku karty Gold darmowe będzie z kolei wydanie plastiku.

Oferta Credit Agricole może zaskakiwać, ponieważ karty kredytowe w ostatnich latach są w wyraźnym odwrocie. Z serwisu cashless.pl dowiecie się, że według NBP na koniec września 2022 roku było ich w Polsce mniej niż 5 mln, a to najniższy poziom od początku 2006 roku. Nie oznacza to jednak, że Polacy przestali się zadłużać – na znaczeniu zyskują w tym czasie inne produkty, przede wszystkim płatności odroczone.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies