Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Klienci Zen zasilą konto we wpłatomatach sieci Planet Cash. Pieniądze pojawią się na rachunku w ciągu 30 minut

Promocyjna opłata za transakcje wynosi 1 proc. wpłacanej kwoty

Polski fintech Zen poinformował swoich klientów o nowym udogodnieniu: mogą oni doładować konto tej usługi we wpłatomatach sieci Planet Cash w całej Polsce (maszyn jest ponad 1,9 tys.). Opłata za tę czynność wynosi 1 proc. wpłacanej kwoty. To oferta promocyjna, ale firma nie podała konkretnej daty jej zakończenia.

Przeczytajcie także: Nest Bank z nową usługą dla firm

W jaki sposób można skorzystać z nowego rozwiązania? Po pierwsze, należy włożyć kartę (dotyczy to także kart firmowych) Zen do wpłatomatu i podać kwotę transakcji. W kolejnym kroku klient umieszcza pieniądze w maszynie – mogą to być wyłącznie polskie banknoty, nie należy ich spinać. Na ekranie urządzenia pojawi się informacja o liczbie i nominale przyjętych banknotów – wystarczy ją zatwierdzić, a sprzęt wydrukuje potwierdzenie transakcji. Po tej operacji pieniądze powinny znaleźć się na rachunku w ciągu 30 minut.

Przeczytajcie także: Amazon wprowadza abonament na leki

Zen to fintech wywodzący się z Polski, ale działający na litewskiej licencji. Podmiot oferuje rachunki zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Firmy mogą też korzystać z bramki płatniczej, karty oraz zestawu usług ułatwiających funkcjonowanie na rynku. Jesienią 2022 roku mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl o zmianach w cenniku tej firmy. Nowością był m.in. plan Free dla osób, które korzystają okazjonalnie z tej aplikacji.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies