Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Shoper z nową usługą dla sklepów online. Klienci będą mogli korzystać z leasingu ING

Klienci sklepów korzystających z platformy Shoper będą mogli składać wnioski o finansowanie online, przez całą dobę, siedem dni w tygodniu

Operator platformy Shoper, służącej do prowadzenia sklepów internetowych, udostępnił użytkownikom nowe narzędzie: aplikację ING Lease Now. Z jej pomocą sprzedawcy obsługujący klientów firmowych mogą im oferować leasing online od ING Lease.

Przeczytajcie także: Amerykańskie banki chcą stworzyć wspólnie cyfrowy portfel

Co ciekawe aplikacja dostępna na stronie Shoper.pl umożliwia płatność leasingiem nie tylko w sklepie internetowym, ale też stacjonarnym. Aby korzystać z tej usługi, apkę należy zainstalować w swoim sklepie i wybrać ją w zakładce "Dodatki i integracje", a następnie w "Moje aplikacje" (w procesie tym będzie też potrzebne konto w serwisie ING Lease Now). Po skonfigurowaniu apki można udostępnić usługę klientom.

Dzięki temu kupujący zyskują dodatkową formę płatności. Narzędzie jest dostępne w modelu 24/7, a użytkownik może wybrać interesujące go parametry w ofercie bez konieczności angażowania sprzedawcy. Wniosek o leasing bazuje na oświadczeniach, umowę podpisuje się za pomocą podpisu kwalifikowanego, przez logowanie do bankowości internetowej lub z wykorzystaniem kuriera.

Przeczytajcie także: Stacjonarne oddziały banków odchodzą do lamusa

Z platformy Shoper korzysta ponad 33 tys. sklepów. Mogą one używać rozwiązań do prowadzenia sklepu online, reklamy, logistyki czy finansowania i płatności. To nie pierwsze partnerstwo tego operatora – współpracuje już m.in. ze spółką Comperia, Comfino oraz z fintechem Brutto należącym do grupy PragmaGO.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies