Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Shoper z nową usługą dla sklepów online. Klienci będą mogli korzystać z leasingu ING

Klienci sklepów korzystających z platformy Shoper będą mogli składać wnioski o finansowanie online, przez całą dobę, siedem dni w tygodniu

Operator platformy Shoper, służącej do prowadzenia sklepów internetowych, udostępnił użytkownikom nowe narzędzie: aplikację ING Lease Now. Z jej pomocą sprzedawcy obsługujący klientów firmowych mogą im oferować leasing online od ING Lease.

Przeczytajcie także: Amerykańskie banki chcą stworzyć wspólnie cyfrowy portfel

Co ciekawe aplikacja dostępna na stronie Shoper.pl umożliwia płatność leasingiem nie tylko w sklepie internetowym, ale też stacjonarnym. Aby korzystać z tej usługi, apkę należy zainstalować w swoim sklepie i wybrać ją w zakładce "Dodatki i integracje", a następnie w "Moje aplikacje" (w procesie tym będzie też potrzebne konto w serwisie ING Lease Now). Po skonfigurowaniu apki można udostępnić usługę klientom.

Dzięki temu kupujący zyskują dodatkową formę płatności. Narzędzie jest dostępne w modelu 24/7, a użytkownik może wybrać interesujące go parametry w ofercie bez konieczności angażowania sprzedawcy. Wniosek o leasing bazuje na oświadczeniach, umowę podpisuje się za pomocą podpisu kwalifikowanego, przez logowanie do bankowości internetowej lub z wykorzystaniem kuriera.

Przeczytajcie także: Stacjonarne oddziały banków odchodzą do lamusa

Z platformy Shoper korzysta ponad 33 tys. sklepów. Mogą one używać rozwiązań do prowadzenia sklepu online, reklamy, logistyki czy finansowania i płatności. To nie pierwsze partnerstwo tego operatora – współpracuje już m.in. ze spółką Comperia, Comfino oraz z fintechem Brutto należącym do grupy PragmaGO.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies