Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ostatnie dni głosowania w plebiscycie Cashless Pay. Provi Smart piątą kandydatką do tytułu Najciekawszej karty roku 2022

Na głosy czytelników w plebiscycie Cashless Pay 2022 czekamy do 15 stycznia

Największa firma pożyczkowa na polskim rynku wprowadziła do sprzedaży kartę kredytową kilka miesięcy temu. Możliwość taką dał jej uzyskany wcześniej wpis na listę małych instytucji płatniczych, prowadzoną przez Komisję Nadzoru Finansowego. Provident chce rozwijać Provi Smart i wiąże z tym produktem duże nadzieje. Stąd złożony przez spółkę wniosek o licencję tzw. dużej, krajowej instytucji płatniczej.

Przeczytajcie także: Shopee zniknie z polskiego rynku

Maksymalny limit karty kredytowej Provi Smart wynosi obecnie 10 tys. zł. W przeciwieństwie do większości kredytówek na rynku karta Providenta pozwala na bezpłatne wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce. Nie ma też miesięcznych opłat za używanie karty, jeśli nie korzysta się z limitu kredytowego.

Oczywiście zadłużenie jest oprocentowane i to w wysokości maksymalnej, dopuszczonej przez prawo, ale to charakteryzuje większość kart kredytowych dostępnych obecnie na polskim rynku. Użytkownik Provi Smart musi się także liczyć z prowizją w wysokości 4,5 proc. od wykorzystanego limitu. Karty Providenta można używać do płatności online i w sklepach stacjonarnych, a w przyszłości będzie można dodawać ją do Apple Pay i Google Pay. Spłata zadłużenia może być realizowana w formie przelewu lub podczas wizyty doradcy Providenta.

Karta Providenta to jedna z ośmiu kandydatek do tytułu Najciekawsza karta płatnicza roku w plebiscycie Cashless Pay 2022. O tytuł ten konkuruje z pierwszą w historii banku BPS kartą pionową, ING Kartą dla graczy, mBank Pol’and’Rock, Pekao Unique, Revolut mieniącą się, SGB Kartą dla dzieci i VW Bank Porsche Taycan. W kolejnych dniach w serwisie cashless.pl przedstawimy szczegółowo pozostałe kandydatki.

Przeczytajcie także: Oto pierwsza karta kredytowa Providenta w Polsce

Najciekawsza karta płatnicza roku to jedna z dwóch kategorii w tegorocznym plebiscycie Cashless Pay. Druga to Najciekawszy projekt płatniczy. Do tego tytułu kandydują: biometria behawioralna w kartach mBanku, eTerminal ING, PayEye 2.0, płatności Blik na kasie fiskalnej Paytel, Blik Płacę później, PKO Płacę później, Rebell Pay oraz Visa Mobile.

W plebiscycie Cashless Pay 2022 zagłosować mogą wszyscy czytelnicy cashless.pl, wystarczy skorzystać z internetowej ankiety dostępnej tutaj lub kliknąć poniższy baner. Na osoby, które zdecydują się uzasadnić swój wybór, czekają atrakcyjne nagrody, w tym opaski płatnicze. Na Wasze głosy czekamy do najbliższej niedzieli, do godz. 14. Dołączcie do kilku tysięcy czytelników cashless.pl, którzy zagłosowali już w naszym plebiscycie.

W poprzednich edycjach Cashless Pay zwycięzcami zostali: Blik zbliżeniowy i biometryczna karta Banku Pocztowego oraz ZEN. Wyniki tegorocznego głosowania podamy podczas najbliższego Cashless Breakfast, który odbędzie się 31 stycznia. Podczas wydarzenia zaprezentujemy także Panoramę polskich płatności 2022, która zawiera informacje o wszystkich uczestnikach polskiej branży płatniczej.

Zarówno wyniki plebiscytu Cashless Pay 2022, jak i Panorama polskich płatności 2022 znajdą się w raporcie, który będzie można pobrać na stronie cashless.pl. Partnerami wspierającymi cały projekt Cashless Pay 2022 zostali: operator serwisu Przelewy24 oraz fundacja Polska Bezgotówkowa.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies