Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zagłosujcie na Cashless Pay 2022. Pionowy plastik banku BPS pierwszym kandydatem do tytułu Najciekawsza karta roku

Na Wasze głosy czekamy do 15 stycznia. A na głosujących czekają nagrody

Do 15 stycznia, do godz. 14 czekamy na Wasze głosy w trzeciej już edycji plebiscytu Cashless Pay. Wybierzecie Najciekawszy projekt płatniczy, który miał premierę w 2022 r., oraz Najciekawszą kartę płatniczą, która została wprowadzona na rynek w ubiegłym roku. Pierwszą kandydatką do tego tytułu jest pionowa karta Visa banku BPS, wydana w limitowanym nakładzie z okazji Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.

Przeczytajcie także: BPS zaoferował nową, ciekawą kartę płatniczą

Cechą charakterystyczną tego plastiku jest pionowa grafika. To pierwsza w historii spółdzielczej grupy BPS karta z takim układem wizerunku. Na jej awersie znalazła się maskotka igrzysk: panda Bing Dwen Dwen, a wszystkie dane zostały przeniesione na rewers. To zabieg, na który decyduje się w ostatnim czasie coraz więcej wydawców. Ma to uzasadnienie estetyczne, ale podnosi też bezpieczeństwo, bo w czasie płatności utrudnia ewentualną kradzież danych.

A o tytuł Najciekawszej karty roku produkt BPS konkuruje z: ING Karta dla graczy, mBank Poland and Rock, Pekao Unique, Provident Smart Karta, Revolut mieniąca się, SGB Karta dla dzieci i VW Bank Porsche Taycan. W kolejnych dniach w serwisie cashless.pl przedstawimy szczegółowo wszystkie kandydatki.

Natomiast o tytuł Najciekawszego projektu płatniczego 2022 walczą: biometria behawioralną w kartach mBanku, eTerminal ING, PayEye 2.0, płatności Blik na kasie fiskalnej Paytel, Blik Płacę później, PKO Płacę później, Rebell Pay oraz Visa Mobile. W plebiscycie Cashless Pay 2022 zagłosować mogą wszyscy czytelnicy cashless.pl, wystarczy skorzystać z internetowej ankiety, dostępnej tutaj. Na osoby, które jzdecydują się uzasadnić swój wybór czekają atrakcyjne nagrody, w tym opaski płatnicze.

Przeczytajcie także: Pekao buduje nowy system bankowości elektronicznej

W poprzednich edycjach plebiscytu Cashless Pay zwycięzcami zostali: Blik zbliżeniowy i biometryczna karta Banku Pocztowego oraz ZEN. Wyniki tegorocznego głosowania podamy podczas najbliższego Cashless Breakfast, który odbędzie się 31 stycznia. Podczas wydarzenia zaprezentujemy także Panoramę polskich płatności 2022, która zawiera informacje o wszystkich uczestnikach polskiej branży płatniczej.

Zarówno wyniki plebiscytu Cashless Pay 2022, jak i Panorama polskich płatności 2022 znajdą się w raporcie, który będzie można pobrać na stronie cashless.pl. Partnerem wspierającym projekt został operator serwisu Przelewy24.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies