Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Smart! także na Allegro Lokalnie. Bezpłatne dostawy do końca tego roku

Minimalna wartość zamówienia uprawniająca do bezpłatnej dostawy to 45 zł

Allegro poinformowało o uruchomieniu programu Allegro Smart! na Allegro Lokalnie. Do końca 2023 r. użytkownicy pakietu Smart! będą mogli korzystać z darmowych dostaw również przy zakupach w serwisie Allegro Lokalnie. Wcześniej taka usługa była testowana w ramach promocji, o której mogliście przeczytać tutaj.

Przeczytajcie także: InPost zastrzegł znak Mata Verse

Minimalna wartość zamówienia uprawniająca do bezpłatnej dostawy to 45 zł. Przypomnę, że jest to limit, który Allegro wprowadza stopniowo również w podstawowej wersji serwisu. Tam taki próg do darmowej dostawy do paczkomatów dotyczy klientów, którzy kupili lub odnowili swoją subskrypcję pakietu Smart! po 21 listopada.

W ramach nowo uruchomionego programu posiadacze pakietu Allegro Smart! mają nielimitowane darmowe dostawy na Allegro Lokalnie. Z kolei Smart! na Start zapewnia pięć dostaw w tej wersji serwisu (dodatkowo, obok pięciu dostaw w głównym serwisie Allegro).

Przeczytajcie także: Allegro nie zgadza się z karą od UOKiK-u

Operator serwisu informuje osoby wystawiające produkty na Allegro Lokalnie, że ich oferty zostaną automatycznie oznaczone ikonką darmowych dostaw, jeśli spełniają kilka warunków: mają konto zwykłe, udostępniają jako metodę dostaw Allegro Paczkomaty InPost i sami korzystają z pakietu Allegro Smart!. Mogą oni w ten sposób wysłać sześć zamówień na kwartał, a więc łącznie 24 w ciągu roku. Sprzedający, którzy mają pakiet Smart! na Start, mogą w ten sposób wysłać pięć zamówień.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies