Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowość na Allegro Lokalnie. W serwisie pojawiła się usługa Smart

Promocja potrwa do 30 czerwca, a korzystać z niej mogą także użytkownicy Smart na Start

Usługa Allegro Smart, umożliwiająca bezpłatną i nielimitowaną dostawę produktów zakupionych na popularnej platformie e-commerce, będzie dostępna dla użytkowników Allegro Lokalnie. Akcja nie ma charakteru stałego – to promocja obowiązująca do 30 czerwca br. Darmowa dostawa dotyczy paczkomatów.

Przeczytajcie także: Pekao wprowadza platformę "Księgowość z Żubrem"

Allegro Lokalnie powstało z myślą o okazjonalnych sprzedających, ale korzystać mogą z niego wszyscy klienci serwisu. Wystawianie ogłoszeń odbywa się przy wykorzystaniu uproszczonego formularza. W ramach promocji ogłoszenie zostanie oznaczone ikoną Smart, jeśli sprzedawca ma konto zwykłe i opłacił usługę Smart, wystawił ogłoszenie kup teraz lub ogłoszenie z licytacją i udostępnił w nim dostawę z Allegro Paczkomaty InPost. Cena wystawianego przedmiotu nie ma znaczenia. Operator platformy dodaje, że w okresie objętym promocją sprzedawca może wysłać osiem zamówień z darmową dostawą, jeśli korzysta z Allegro Smart, i dwa zamówienia, jeżeli używa Smart na Start.

Przeczytajcie także: Symmetrical pozyskał od inwestorów 18,5 mln dolarów

Jak to działa w przypadku klientów? Z promocji skorzystają osoby, które kupią przedmioty z ogłoszeń oznaczonych ikoną Smart. Łączna cena zakupów od jednego sprzedającego powinna wynieść minimum 40 zł. Jeżeli klient opłacił pakiet Smart, może korzystać z nielimitowanych dostaw. W przypadku pakietu Smart na Start na Allegro Lokalnie może liczyć na dwie darmowe dostawy. Warto podkreślić, że na Allegro Lokalnie sprzedający nie ma prawnego obowiązku przyjmowania zwrotu zakupionych przedmiotów. Opcja darmowego zwrotu nie jest zatem dostępna.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies