Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Podwyżki w Allegro Smart! Rośnie minimalna wartość zamówienia do paczkomatu i przesyłek kurierskich

Znacznie wzrośnie również cena samego rocznego abonamentu Allegro Smart!

Allegro poinformowało swoich użytkowników o zmianie zasad programu Smart!, zapewniającego bezpłatne dostawy zakupów dokonanych na platformie. Przede wszystkim zmieni się minimalna kwota zamówienia, od której nie trzeba będzie płacić za przesyłkę. W przypadku dostawy do automatów paczkowych i punktów odbioru wzrośnie ona z 40 zł do 45 zł. W przypadku przesyłek kurierskich wzrost będzie jeszcze większy – bo zamiast dotychczasowych 40 zł będzie to aż 65 zł.

Przeczytajcie także: Allegro rozszerza opcję płatnego zwrotu zakupów

Wzrośnie również cena rocznej subskrypcji programu Smart!. Do tej pory za rok bezpłatnych dostaw użytkownicy Allegro płacili 49 zł. Wkrótce będzie to 59,90 zł. W przypadku rocznego abonamentu Allegro Smart Student! cena wzrośnie z 39 zł do 49,90 zł. Nie zmieni się natomiast cena miesięcznej subskrypcji – nadal będzie ona kosztować 10,99 zł.

Nowe warunki będą obowiązywały przy subskrypcjach przedłużonych lub zakupionych od 21 listopada, od godziny 9:00. Użytkownicy, którzy mają abonament wykupiony przed tą datą, będą korzystać z darmowych dostaw na dotychczasowych zasadach – aż do wygaśnięcia jego ważności. Dla nich warunki zmienią się dopiero po zakończeniu aktualnego okresu subskrypcji. Warto mieć przy tym na uwadze, że użytkownikom, którzy mają zapisaną kartę płatniczą do opłacania programu Smart!, subskrypcja nie przedłuży się automatycznie. Ze względu na zmianę warunków nowy abonament trzeba będzie wykupić samodzielnie.

Przeczytajcie także: Podwyżki w Twisto

Dodatkowo w przypadku subskrypcji zakupionych lub przedłużonych od 21 listopada obowiązywać będą nowe zasady dzielenia się programem Allegro Smart! w ramach grup rodzinnych. Określono je w programie "Dziel Allegro Smart! z bliskimi", a z jego regulaminem można zapoznać się tutaj. Natomiast wygląda na to, że główną różnicą względem obecnie obowiązującego programu Allegro Family, o którym mogliście przeczytać w tekście: Rusza Allegro Family. Członkowie rodziny zaoszczędzą na dostawach i pomogą sobie w zakupach, jest limitowany okres jego obowiązywania. Nowy program będzie bowiem działał do 30 czerwca 2023 r.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies