Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Allegro obniża cenę usługi One Fulfillment dla sprzedawców oferujących małe i niedrogie produkty

Specjalna oferta dotyczy produktów o pojemności do 15 litrów, w cenie nie wyższej niż 25 zł, w przypadku których usługa One Fulfillment będzie tańsza nawet o 50 proc.

Allegro poinformowało o obniżeniu ceny usługi logistycznej One Fulfillment dla wybranych produktów. Specjalna oferta, obowiązująca od 1 grudnia, kierowana jest do firm, które sprzedają produkty o pojemności do 15 litrów i w cenie nie wyższej niż 25 zł. Usługa dla nich będzie tańsza nawet o 50 proc.

Przeczytajcie także: Koniec pozornych promocji w e-commerce

One Fulfillment to usługa, w ramach której operator platformy przejmuje od sprzedawców obowiązki związane z logistyką zamówień. Allegro magazynuje towary sprzedawców, kompletuje zamówienia, pakuje i wysyła je do klientów. Z perspektywy kupującego plusem jest skrócenie czasu dostawy – w dni robocze zamówienia opłacone do godziny 10 (w Warszawie do 13) dostarczane są jeszcze tego samego dnia. Pozostałe zamówienia trafiają do odbiorcy najpóźniej kolejnego dnia. Dodatkowo można połączyć w ramach jednego zamówienia i dostawy zakupy u różnych sprzedawców korzystających z tej usługi.

Przeczytajcie także: Allegro rozszerza współpracę z Aion Bankiem

Jak podkreśla Allegro, nowa oferta One Fulfillment ułatwi sprzedawcom utrzymanie wysokiej jakości obsługi oraz krótkiego czasu dostawy podczas intensywnego wzrostu sprzedaży, a także pozwoli lepiej przewidzieć koszty związane z logistyką sklepu. Dodatkowo zmiany wprowadzone w cenniku będą sprzyjały rozszerzeniu katalogu produktów przechowywanych w magazynie Allegro o te mniejsze i niedrogie, po które często sięgają klienci z Allegro Smart!, by dopełnić swoje zamówienie do kwoty pozwalającej na darmową przesyłkę.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies