Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zakupy na Allegro od kilku sprzedawców? Firma wyśle je w jednej przesyłce

Nowe rozwiązanie ma przynieść oszczędności: czasu, pieniędzy i surowców, a skorzystają klienci i sprzedawcy

Allegro poinformowało o uruchomieniu nowej usługi – pozwala ona łączyć zamówienia składane u kilku sprzedawców i dostarczać je w jednej przesyłce. Rozwiązanie działa zarówno w przeglądarce, jak i w aplikacji mobilnej (na iOS oraz Androidzie). Oferty, z których można tworzyć zamówienia łączone, zostały zebrane w jednym miejscu: na podstronie allegro.pl/magazyn-allegro. Firma zaznacza, że nowe narzędzie pozwala oszczędzić pieniądze, czas i surowce.

Przeczytajcie także: Usługa Tap to pay od Apple już działa

Operator platformy e-commerce wyjaśnia, że nowa usługa dotyczy ofert sprzedawców korzystających z One Fulfillment by Allegro. W ramach tego rozwiązania Allegro przechowuje, pakuje i dostarcza zakupione towary. Firma przejmuje zatem pokaźną część obowiązków sprzedającego. Więcej informacji na temat tego rozwiązania znajdziecie w tym tekście.

Ile klient zapłaci za łączone zamówienie? Jeśli korzysta z Allegro Smart, to dostawa będzie darmowa, o ile łączna wartość zakupów od kilku sprzedających wyniesie minimum 40 zł, a przynajmniej jeden z nich ma ofertę oznaczoną ikoną Allegro Smart. Jeżeli kupujący nie jest uczestnikiem tego programu, to zapłaci koszt dostawy jednej przesyłki – bez względu na to, u ilu sprzedających w One Fulfillment by Allegro zrobił zakupy. Na to, ile konkretnie zapłaci, wpływa wybrana metoda dostawy.

Przeczytajcie także: PKO BP wprowadzi własne płatności odroczone

Firma przekonuje, że koszty, które ponoszą sprzedający, także zostaną podzielone proporcjonalnie według wartości produktów w koszyku klienta. Przygotowano też promocję dla sprzedawców korzystających z programu magazynowania – nie będą od nich pobierane opłaty dla zamówień objętych usługą Smart. Firmy, które zdecydują się na dołączenie do usługi One Fulfillment by Allegro, do końca czerwca mogą skorzystać z promocji na start, która obejmuje m.in. 30 dni bez opłat podstawowych i dodatkowych.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies