Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cinkciarz przygotował karty wielowalutowe w wersji 2.0. Nowość znajdzie się w ofercie jeszcze przed świętami

Choć wersja 2.0 brzmi dumnie, to z zapowiedzi firmy wynika, że jedyną nową funkcją karty będzie możliwość udostępniania jej rodzinie, znajomym lub pracownikom

Jeden z czytelników cashless.pl przesłał do redakcji informację, jaką otrzymał od Cinkciarza. Wynika z niej, że instytucja jeszcze przed Bożym Narodzeniem zaoferuje karty wielowalutowe w wersji 2.0. Nowy produkt znajdzie się w sprzedaży 19 grudnia. Dotychczas wydane karty będą działać tak jak dotąd (nie trzeba będzie ich wymieniać), ale nie będą miały nowych funkcji.

Przeczytajcie także: Karty Cinkciarza już dodacie do Apple Pay

Zwykle określenie 2.0 oznacza wprowadzenie na rynek produktu drugiej generacji, który od poprzednika różni się w zasadniczy sposób. W przypadku karty wielowalutowej Cinkciarza nie do końca tak jednak jest, gdyż nowa wersja karty różni się od pierwszej jedną funkcją. Chodzi o możliwość udostępniania jej rodzinie, znajomym czy współpracownikom.

Biuro prasowe Cinkciarza potwierdziło, że firma wprowadzi do sprzedaży nowe karty. Funkcja udostępniania znajdzie się w aplikacji mobilnej. Osoba, której karta zostanie „wypożyczona”, będzie musiała zaistalować aplikację i zarejestrować się. Natomiast właściciel będzie mógł obserwować wszystkie transakcje realizowane przez np. dziecko czy małżonka. Będzie też mógł m.in. ustawiać limity transakcyjne dla użytkowników, co może być przydatne choćby przy wypłacie kieszonkowego.

Przeczytajcie także: Cinkciarz wprowadził do oferty karty wielowalutowe

Karty wielowalutowe pojawiły się w ofercie Cinkciarza w październiku 2020 r. Ich posiadacze mają dostęp do darmowych rachunków w polskich złotych i 19 innych walutach. Dzięki temu unikają wysokich kosztów przewalutowania, a płacić mogą w ponad 160 walutach wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Visa. Można je zamawiać zarówno w wersji tradycyjnej, jak i wirtualnej. Można je też dodawać do cyfrowych portfeli takich jak m.in. Google Wallet (Google Pay) czy Apple Pay.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies