Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
VeloBank odświeża bankowość internetową. Jedna z nowości to moduł "Usługi"

Instytucja zapowiedziała, że jej nowa aplikacja mobilna pojawi się na początku przyszłego roku

VeloBank, powstały w wyniku przymusowej restrukturyzacji Getin Noble Banku, poinformował o zmianach w swojej bankowości internetowej. Nowością jest przede wszystkim moduł Usługi, w którym klienci znajdą m.in. produkty pozabankowe (VAS), np. ubezpieczenia. W zakładce tej znalazło się także VeloID, czyli cyfrowa tożsamość, dająca dostęp do Profilu Zaufanego. Narzędzie umożliwia zdalne załatwianie spraw w urzędzie, u ubezpieczyciela czy dostawcy energii.

Przeczytajcie także: Planet Pay wchodzi w automaty

Instytucja dodaje, że w sekcji Usługi zebrano też informacje o płatnościach zbliżeniowych. Użytkownicy mogą sprawdzić, które z nich są aktywne, a z których mogą skorzystać w przyszłości. W tym miejscu można również zarządzać Blikiem czy przejść do kantoru, w którym przez całą dobę działa przewalutowanie środków.

Od dziś klienci zobaczą też nową odsłonę modułu Ustawienia, w którym zebrano najważniejsze funkcje dotyczące zarzadzania bezpieczeństwem, zgodami oraz danymi osobowymi. W tym miejscu użytkownicy samodzielnie zmienią swoje limity transakcji czy włączą powiadomienia SMS-em i mailem.

Warto też zaznaczyć, że teraz informacje o posiadanych produktach bankowych są dostępne w jednym miejscu. W efekcie użytkownicy serwisu zyskali szybki i kompleksowy podgląd wszystkich swoich kont, lokat, kredytów i kart. Za sprawą skrótów do popularnych funkcji łatwiej jest nimi zarządzać.

VeloBank przekonuje, że to tylko jeden z etapów udoskonalania bankowości internetowej, a finalnym efektem prac ma być udostępnienie nowej odsłony serwisu. Jednocześnie prowadzone są prace nad nową aplikacją mobilną. Jej premierę zaplanowano na koniec I kw. 2023 roku.

Przeczytajcie także: Biedronka testuje usługę cashback

Pod koniec listopada dawny Getin przedstawił swoją strategię. Jak się okazuje, klientów zamierza przekonać do siebie m.in. VeloKontem. Rachunek można mieć za darmo, razem z kartą, wypłatami z bankomatów (w Polsce oraz UE) i przelewami. Wystarczy pięć razy w miesiącu zapłacić kartą, telefonem lub Blikiem. Właścicielowi konta przez pierwsze pół roku przysługuje też 10-procentowy moneyback, nie większy niż 100 zł w miesiącu.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies