Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Rodzimy fintech WealthSeed poszerza ofertę inwestycyjną. Proponuje akcje i ETF-y z GPW

Fintech WealthSeed oferuje narzędzia inwestycyjne, ale też wielowalutowe konta

Fair Place Finance, właściciel marki WealthSeed, poinformował o poszerzeniu swojej oferty inwestycyjnej: od 1 grudnia jej klienci mogą kupować akcje oraz ETF-y notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Przeczytajcie także: Pekao wkracza na rynek kredytów ratalnych w e-commerce

Podmiot zapewnia, że pod względem kosztów jego oferta wyróżnia się na tle konkurencji: prowizja od jednej operacji finansowej wynosi 0,1 proc., a minimalna opłata to 4 zł. Nie ma limitu, jeśli chodzi o wartość transakcji. Spółka przekonuje, że takie warunki udało się wypracować za sprawą obniżenia kosztów operacyjnych: Fair Place Finance jest bezpośrednim członkiem GPW i Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych, w efekcie nie korzysta z usług pośredników.

Czym jest ETF? To fundusz inwestycyjny notowany na giełdzie. Odzwierciedla indeks cen wybranych kategorii akcji, surowców czy obligacji i umożliwia inwestowanie w różne segmenty rynku: energię, medycynę czy nowe technologie. Fundusz może też odpowiadać regionom geograficznym, paliwom czy metalom. WealthSeed obecnie w ofercie posiada blisko 600 ETF-ów.

Przeczytajcie także: Polski startup Nethone przejęty przez MangoPay

Sam Fintech WealthSeed oferuje narzędzia inwestycyjne, ale też wielowalutowe konta (w złotych, euro i dolarach), możliwość wymiany walut i realizowania przelewów. Z usług fintechu można korzystać w aplikacji jak i poprzez przeglądarkę internetową. Podmiot nie zamierza skupiać się wyłącznie na rynku polskim. Od przyszłego roku chce udostępniać swoje rozwiązania w innych krajach UE.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies