Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
WealthSeed rozwija platformę inwestycyjną. Od teraz dostępna jest nie tylko w aplikacji mobilnej, ale i w wersji przeglądarkowej

Platforma WealthSeed służy m.in. do inwestowania. Docelowo ma to być wielofunkcyjne narzędzie finansowe

Operator platformy inwestycyjnej WealthSeed poinformował, że jest ona dostępna także w wersji przeglądarkowej. Dzięki temu z rozwiązania można korzystać np. na komputerze. Zespół stojący za tym projektem przypomina, że aplikacja mobilna nadal jest najwygodniejszym sposobem dostępu do usług tego młodego fintechu. Oba narzędzia oferują klientom te same funkcje.

Przeczytajcie także: Apple wprowadzi płatności odroczone

Na temat marki WealthSeed mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl na początku br. Za rozwój tego przedsięwzięcia odpowiada spółka Fair Place Finance, a wśród jej założycieli znaleźć można m.in. twórców mBanku: Piotra Gawrona i Sławomira Lachowskiego. Rolę prezesa pełni Filip Lachowski – syn znanego menedżera. Platforma ma ułatwić inwestowanie oraz zarządzanie finansami – początkowo w Polsce, ale od przyszłego roku planowana jest ekspansja w innych krajach UE.

Przeczytajcie także: Z Allegro Pay skorzystało już milion klientów

Z pomocą aplikacji, a teraz także przeglądarki, użytkownicy mogą m.in. kupować akcje oraz ETF-y, czyli fundusze giełdowe. Kilka miesięcy temu firma zapewniała, że nie ograniczy oferty do najpopularniejszych rynków i udostępni np. papiery notowane na giełdach azjatyckich. Do tego dochodzi możliwość zakupu polskich i zagranicznych funduszy inwestycyjnych. Do dyspozycji użytkowników są też wielowalutowe konta, możliwość wymiany walut i realizowania przelewów, a docelowo także np. karta płatnicza.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies