Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nest będzie wysyłał karty do paczkomatu. Za usługę trzeba będzie zapłacić prawie 17 zł

Nest Bank zapowiedział także wprowadzenie do oferty karty wirtualnej

Kilka dni temu Nest Bank wprowadził nowe konta oszczędnościowe. W skład oferty wchodzą: Nest Konto Oszczędnościowe, Nest Konto Twoje Cele, Nest Konto Oszczędnościowe 13 plus oraz Nest Konto Oszczędnościowe Waluta. Na rachunkach w złotych oferuje oprocentowanie promocyjne w wysokości 8 proc. w skali roku, do kwoty maksymalnie 100 tys. zł. Po trzech miesiącach odsetki spadną do 3 proc. w skali roku.

Przeczytajcie także: Nest Bank ma swojego softposa

Przy okazji wdrożenia nowej oferty oszczędnościowej Nest zapowiedział także kilka innych nowości. Wśród nich na pierwszym miejscu wymieniłbym ciekawostkę, a więc możliwość zamówienia karty do paczkomatu InPostu. Usługa taka nie będzie jednak tania. Za przyjemność odebrania karty z automatu zamiast ze skrzynki pocztowej trzeba będzie zapłacić 16,90 zł w przypadku zamówienia karty do rachunku w złotych, lub 3,4 euro, 4,4 dolara i 2,7 funta, gdy zamówiona karta będzie przypisana do odpowiedniego rachunku walutowego.

Przeczytajcie także: Więcej płatności mobilnych w Nest Banku

Warto jednak pamiętać, że kosztów związanych z dostarczaniem plastikowej karty można całkowicie uniknąć, zamawiając kartę wirtualną, a więc taką, która jest zwizualizowana w aplikacji mobilnej i którą można dodać do portfeli cyfrowych, takich jak Apple Pay czy Google Wallet (Google Pay). Taka karta pozwala na płatności w sklepach stacjonarnych, internecie czy na wypłaty gotówki z bankomatów. Zachowuje więc pełną funkcjonalność tradycyjnej karty, a ogranicza zużycie plastiku i eliminuje konieczność wysyłki. Nest do tej pory takiej wirtualnej karty nie miał, ale za chwilę ma się to zmienić. Informację o dokładnej dacie wprowadzenia wirtualnej karty do oferty Nest ma podać wkrótce na swojej stronie internetowej.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies