Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
IdoSell integruje się z Pigu.lt. Polscy sprzedawcy łatwiej trafią do klientów w krajach bałtyckich

Nowy partner posiada silną pozycję w e-commerce w Estonii, Finlandii, Łotwie i Litwie

Operator IdoSell pochwalił się kolejnym partnerem biznesowym. Zapowiedziano integrację platformy e-commerce z Pigu.lt – największym graczem handlu internetowego w krajach nadbałtyckich. W efekcie polskim sprzedawcom łatwiej będzie wejść ze swoją ofertą na nowe rynki.

Przeczytajcie także: Vodeno z partnerem z Wielkiej Brytanii

Pigu.lt powstał w 2007 roku i dzisiaj jest liderem e-commerce na Litwie. Wraz ze spółkami 220.lv na Łotwie, Kaup24.ee i Hansapost.ee w Estonii, a także HobbyHall.fi w Finlandii tworzy Pigu Hobby Hall Group. Od 2019 roku część tych podmiotów działa jako marketplace’y (firmy umożliwiły innym sklepom sprzedaż na swojej platformie).

W ofercie platformy sprzedażowej znajdują się m.in. elektronika, AGD, meble, odzież, kosmetyki, artykuły dziecięce czy sprzęt sportowy. Przedstawiciele Pigu.lt przekonują, że podmiot stale współpracuje z około 4 tys. partnerów handlowych z Litwy i zagranicy. Ich łączny asortyment to ponad 2 mln produktów, a liczba sesji zakupowych sięga ok. 150 mln rocznie. Grupa zatrudnia obecnie 1 tys. osób.

Przeczytajcie także: Pekao z trzecim terminalem androidowym

Dla IdoSell to kolejne duże partnerstwo. Pod koniec ubiegłego roku firma chwaliła się nawiązaniem współpracy z Klarną, potentatem płatności odroczonych. Wcześniej podmiot informował o integracji z Cdiscount – francuskim marketplacem, w którym zarejestrowało się ponad 10 mln klientów. Nawiązano też współpracę z amerykańskim Wish oraz Packetą – platformą świadczącą usługi logistyczne. Przeszło rok temu IdoSell przejął pakiet większościowy swojego konkurenta – węgierskiego Shoprentera.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies